Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a pároddal,...

Mit csinálnál ha a pároddal, már hónapok óta nem szeretkeznétek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Szeretkeznék.
2012. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Kikötözném és megerőszakolnám.

24/n

2012. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Kérdés, hogy miért nem? Talán megcsal, vagy beteg?

Ha megcsal, akkor én is ezt tenném, ha más oka van, akkor rávenném kezelésre.

2012. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, itt nagyon az októl függ. Ha olyan betegsége van (vagy pl. veszélyeztetett terhes), hogy nem lehet, akkor nem lehet, ez van. Persze, menjen orvoshoz, de én ezt nem a szeretkezés miatt várom el, hanem mert az egészségét féltem.


Ha messze kellett költözni átmenetileg, és nincs pénz találkozni, azt is el kell viselni, ugyanúgy, mint a betegséget. A gyerekeim majd éhen halnak otthon, én pedig még csökkentem is a keresetemet azzal, hogy havonta haza kell repülnöm, hogy a vágyaimat kielégítsem?


Ha nem ilyen, hanem lelki oka van, akkor pedig elbeszélgetnék vele, hogy miért. Lehet, hogy neki van valamilyen lelki betegsége (ez esetben visszatérünk az első pontra), vagy túlterhelt stb. Szerintem a nem szeretkezés csak tünet, az okot kell megkeresni.

2012. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez abszolút az októl függ. Meg biztos nem csalnám (a maszturbálás ideiglenes megoldásként abszolút működőképes lenne), és ha a szeretettel nem lenne baj (tehát nem totális elhidegülés lenne az ok), akkor mindent megtennék, hogy rendbe jöjjünk szexuális téren is.
2012. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

"Értékelem" az ilyen kérdéseket, amik szinte semmilyen információt nem tartalmaznak és világmegváltó válaszokra várnak.

Férfi vagy, avagy nő ? Hány évesek vagytok ? Esetleges okok ? Beszélgetettek erről kettesben ?

2012. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
"beszélgettetek"
2012. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy problémák lehetnek egy ilyen kapcsolatban, mindenképp leülnék vele és megbeszélném a dolgot.

Jelzem, az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt.

2012. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Megvárnám, míg letelik a 6 hét. (Nem rég szültem)
2012. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Utána járnék, hogy miért. Bennem van a hiba, a páromban, vagy a kapcsolatunkban. Mi pl most fiatal pár létünkre két hónapig nem szeretkeztünk, mert összeszedtünk egy fertőzést, amit pingpongoztunk oda vissza. Nagyon nehezen lábaltunk ki belőle és a teljes "szexmegvonás" volt a megoldás többnyire, amit a párom nagyon nehezen viselt és sokszor meg akart szegni.


Ha az érzelmek hiánya a gond, akkor baj van. A lényeg, hogy nem találgatnék, leültetném a páromat beszélgetni, hogy mi ennek az oka.

2012. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!