Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy problémás anya a...

Milyen egy problémás anya a gyerekeivel szemben? Kortól függetlenűl értem! Viselkedésben hogyan nyílvánul meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem úgy ahogy vannak problémás gyerekek úgy vannak problémás szülők is.Ez hogyan nyílvánul meg ha mondjuk a gyerek már akár felnőtt?

Elutasító,követelőző,múltat felhánytorgató,bűntudat keltő?Vagy miben nyílvánul ez meg?


2012. okt. 20. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl.: "Nem kellett volna megszülni téged, a fiatalságomat vetted el!", vagy: "Ne nevezz többet anyádnak!", esetleg: "Fogd be a szád, az én s*ggemből rángattak ki téged!", stb.

Nekem ilyeneket mondott anyám.

2012. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva,Kedves Első!:( Ez még Nekem is fájt...

A kérdésre válaszolva meg azt tudom mondani,hogy tudjuk milyen egy "normális anya", egy példakép és ha ettől eltérő viselkedések vannak (mint ami a normális),akkor az már problémás.Tehát szerintem első példánál enyhébb (abnormális) viselkedésformák is minősíthetők problémásnak.

2012. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, elég rossz volt, de szerencsére apukám nevelt fel.


Amúgy én is azt gondolom, hogy már ennél jóval enyhébb dolog is lehet "problematikus"...

2012. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!