Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek olyan párja lesz...

Mindenkinek olyan párja lesz aki hozzá illik? (szép-szép, gazdag-gazdag)

Figyelt kérdés
Tehát ha nem vagyok túl szép, sem túl gazdag, akkor csak olyan párom lehet aki szintén nem néz ki valami jól, és még anyagilag sem áll jól? Konkrétan: van egy szép modell nő. Szép és gazdag. Összejön egy jóképű pl focistával aki szintén nagyon pénzes. Ez csak így működhet? Nem is érdemes kevésbé szépként, vagy nem túl gazdagként egy szép és gazdag személy után vágyakozni? Mert ha legalább az egyik valaki, akkor van esélye, de ha egyik sem...
2012. szept. 7. 15:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szerelem utjai ki fürkészhetetlenekl!!!
2012. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rációt nem látok a leírtakban! Viszont az, hogy te ezeken a dolgokon gondolkodsz, nem túl jó! Miért fontos ez? Találj valakit, aki neked néz ki jól! Hogy szegény vagy gazdag? Végülis olyan mindegy!
2012. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem!


Van átváltási rendszer.

pl. ha csak a külsőt nézzük:


jóképű pasi - jócsaj, átlagos csaj (ha mázlijuk van, ha nincs akkor inkább beállnak a sorba)


átlagos pasi - átlag alatti csaj


átlag alatti pasi - senki


a pénz csak megbonyolítja a dolgot.

2012. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz. Mindenkinek más tetszik, más a szép, és az anyagi helyzet sem mindig állandó. Van aki gazdag és magasról esik nagyon nagyot, meg van aki szegény és később jön egy jó ötlet és vállalkozást indít, stb gazdag lesz. Nem ilyen egyszerű ahogy azt te leírod.
2012. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
nem, csak általában a hasonló adottságúakkal rendelkezők között lesz tartós a dolog.
2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs összefüggés.

Én például elég jól keresek, barátnőm viszont hozzám képest egyáltalán nem gazdag.

2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, oké, nem is olyan egyszerű, mint ahogy azt én gondolom, de láttam már ilyet :D
2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok probléma lenne a világba, ha ez ilyen egyszerű lenne. Néztél már körül, az utcán, emberek között? Csak 1 percre legalább. Szerintem 1 perc is elég és fel fog tűnni, hogy közel sem így működnek a dolgok.
2012. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 yuda ***** válasza:
85%

Régen én is így gondolkodtam és hirtelenkedve rámondtam párokra, hogy nem illenek össze.

Az idő folyamatosan rácáfolt, mert együtt maradtak.

Igenis egymáshoz valók. Lehet senki más nem látja, de nekik meg van rá az okuk.

Számomra az a tanulság, hogy több minden miatt maradnak együtt az emberek.


Néhány példa:

- azért mert hasonló a személyiségük. Nem a kinézetük, a személyiségük.

- csak azért marad együtt valakivel, mert nem akar egyedül lenni. Jobban fél az egyedülléttől, mint hogy kilépjen a kapcsolatból és kockáztasson, talál e újat.

- érdekből: pénz, hírnév, befolyás, hatalom....

2012. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%

"Szerintem nincs összefüggés.

Én például elég jól keresek, barátnőm viszont hozzám képest egyáltalán nem gazdag."

Pont ez az összefüggés. Hogy a gazdag pasira rámozdulnak a csóró nők.

Plusz teljesen jó a 3-as átváltási rendszere. A pénz meg még megszépíti a pasikat a nők szemében. Ennyi.

2012. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!