Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyával rohadtul nem vagyunk...

Anyával rohadtul nem vagyunk egy állásponton, nem tudunk egyről a kettőre jutni, mi lenne a megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, a sztori. Kilencedikes vagyok. Nagy álmom az, hogy Amerikában pszichológus legyek. Nos, facebook-on ráírtam egy lányra, aki ott kint 2 évet volt egyetemen. Kíváncsiságból kérdezősködni kezdtem, mire ő küldött egy weboldalt, ami valamiféle ösztöndíjprogrammal foglalkozott, aminek a segítségével ő kijutott oda. Hát én ezt megnyitottam, és pont akkor jött be anya. Üvöltözni kezdett velem, hogy mit képzelek magamról, hogy taknyos kilencedikes fejjel a felnőtt életemet tervezgetem a háta mögött meg hogy úgy se lesz ott semmi jövőm, meg ne lássa mégegyszer, ő parancsol stb. Közbe meg semmi komoly nem volt, egyszerűen megnyitottam egy weboldalt, istenem! Ez megy már mióta. Gimnazista vagyok és egyszerűen nem lehetnek saját gondolataim. Azt mondta, ő akarja eldönteni majd, hogy milyen egyetemre megyek. Lehet, hogy az anyám de egyfolytában csak parancsolgat, nem enged semmiben sem dönteni, de ezzel együtt azt hajtogatja, hogy önállósodjak. így hogy lehet önállósodni, ha nem hagyja?! Kész rémálom az egész. Kérlek segítsetek, ki vagyok borulva! Csak lennék már felnőtt, mehetnék innen!!!! 15/L
2012. okt. 21. 18:36
 1/3 anonim válasza:
65%

Ez sajnos eleg sok esetben van igy, igazabol nem tehetsz ellene semmit, amig az o lakasaban elsz, hallgatni kell. De, hogy oszinte legyek, szerencsed van, pszichologus akarsz lenni, es egy klinikai esettel elsz egyutt. En a helyedben kihasznalnam a helyzetet:D


Egyebkent menj el valami diakmunkara, gyujtsd a penzt, aztan erettsegi utan, meg lelepsz otthonrol. Ennyi. Es no para, a legtobb szulo ilyen. Hagyni kell, had mondjak azt amit akarnak, magadban meg jol kirohogod.

2012. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én szüleim örültek volna ilyen érett gondolkodásnak.
2012. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%

Az a te döntésed, hogy milyen szakra szeretnél jelentkezni, ebben igazad van. Szerintem anyukád azért viselkedett így, mert fájt neki, hogy a lánya nem avatja be őt a gondolataiba, nézd el neki, vagy üljetek le beszélgetni hátha kiderül miért volt veled ilyen...

Viszont abban anyukádnak van igaza, hogy 14-15 évesen azért még nem muszáj a jövődet tervezgetni...

Biztos változik az ízlésed 19 éves korodig

2012. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!