Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nem gondoljátok...

Fiúk/férfiak! Nem gondoljátok férfiatlannak ha egy pasi meg üt egy nőt?

Figyelt kérdés

Bántottatok már egy nőt?

Megbántátok utána?

Miért tettétek?

Vagy sosem ütnétek meg egy nőt???

Mit gondoltok azokról akik igen???

Válaszaitokhoz légyszi kort és nemet is írjatok!!!



2012. okt. 23. 10:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
35%
Mind mindennek ennek is két oldala van. Pl ha a férj barát rajta kapja egy másik pasival a feleségét barátnőjét az ágyba, vagy ha a nő hisztérikusan rá támad, ha a lakás inkább hasonlít egy szemét telepre, miközben a nő a barátnőivel csavarog, a gyereket a beteg szomszédra bízva, akkor járhat egy pofon. De ha a férfi csak az erejét akarja fitogtatni, hogy uralkodjon a nő felett, az gusztustalan és elitélendő. Más egy megérdemelt pofon és más az ha valakit ok nélkül vernek.
2012. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
53%
Na, szépen vagyunk. Egyesek szerint normális megütni egy nőt. Hát szerintem nem az. Természetesen az is undorító dolog, ha a nő bántalmazza a férfit, de mondok egy példát, amit itt olvastam. A nő rátámadt a pasira, mire a pasi másnap elköltözött. Nem volt ütés-verés. Szerintetek ha visszaüttök, attól jobb lesz? Nem, mehettek a rendőrségre. Szégyen gyalázat, hhogy valaki kezet emel egy gyengébb emberre! Azokról a nőkről is megvan a véleményem, akik ütnek vágnak, de akkor is, térjetek már észhez férfiak! Nem érzitek, hogy ez erkölcstelen? Az agressziónak nem az agresszió az ellenszere. Én szégyellem magam, hogy ilyen embrek vannak a földön...
2012. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
37%
Ma már nem olyan egyértelmű, hogy a nő a gyengébb. Ez nem kifogás.
2012. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Engem a pasim ütött meg azért mert az egyik fiú barátom aki szerelmes belém vett nekem egy arany karkötőt és ugyan nem akartam elfogadni mert tudom hogy milyen féltékeny,a barátom, mégis elfogadtam mert ez a barátom nagyon szeret és már majdenem sírt is és a végén csak elfogadtam...a pasim a barátaitól ezt megtudta és ordítozott velem mert hogy én azt mért fogadtam el a végén a karkötőt is úgy ahogy tudta eltépte és engem meg megütött...lehet hogy én vagyok a hibás??:(
2012. okt. 23. 12:29
 15/40 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy hibás. Ő volt az idióta. Nem jogosítja fel ez, hogy megüssön. De valójában semmi nem jogosítja fel erre.
2012. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
Hát elég gáz megütni egy nőt... Ez olyan mint tolószékest kihíni futóversenyre
2012. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot nem pofonnal kell elintézni, felnőtt módjára megbeszélhette volna veled.

Te meg elfogadtad azt a karkötőt, akkor ez a szerelmes barátodnak milyen üzenetet közvetít? Azt, hogy nem akarsz tőle semmit, vagy azt, hogy bátorítod?

2012. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
38%
Hát, szerintem gyávaság megütni egy nőt, mert egy nőnek kisebb a fizikai ereje.
2012. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

ez a férfi aki szerelmes belém régóta legjobb barátom, bármit megtudtam vele beszélni midig, és nagyon kedves is velem.

Egyáltalán nem akartam bátorítani, de ahogy leírtam már könyörgött is ,és majdnem hogy sírt, mikor elfogadtam , mondtam neki hogy de ez az első és az utolsó is és bár nagyon szeretem mint barátot nekem van egy párkapcsolatom is nem utolsó sorban!

De viszont a pasim többször is orditozott velem amiatt hogy miért járok nőcisebb cuccokban, mert hogy akkor megnéznek a férfiak.És több olyan is volt már hogy megvert egy pasit csak azért mert jobban megbámúlt!

2012. okt. 23. 12:59
 20/40 A kérdező kommentje:
Ő azt akarja hogy csak az övé legyek, és midig birtokolni akar!!!nem ez volt az első hogy a féltékenysége miatt megütött....pedig nem járok kihívó ruhákban!
2012. okt. 23. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!