Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális az, ha azt kéri a...

Normális az, ha azt kéri a pasim, hogy válasszak közte meg a legjobb barátnőm között?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon aranyos és helyes pasival, mostanra kapcsolatban vagyunk viszont azt mondta választanom kell... vagy ő vagy pedig a legjobb barátnőm... nem tudom, hogy hogyan választhatnák kettejük között. Szeretem mind a kettőt, őt mint szerelmemet, a barátnőmet pedig mint a testvéremet. Mit tegyek? Normális, hogy választásra kényszerít?

2012. okt. 23. 02:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális. Nem teszek ilyet azzal, akit valóban szeretek.
2012. okt. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, miért kell válasz?

De aki ilyet kér tőled, annak kiadnám az útját...

2012. okt. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
Mindig azt vallottam és vallom is, ha egyszer ilyen helyzetbe kerülnék 100%, hogy AZT aki VÁLASZTÁS ELÉ KÉNYSZERIT kizárnám az életemből. Mert ha valaki igazán szeret akkor SOHA nem kérne olyat, hogy zárjak ki valakit az életemből aki FONTOS nekem!!!
2012. okt. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 intrepid ***** válasza:
54%
Az új feleségek is előszeretettel választják le a barátairól a férjüket. Házasság után mars haza, nem a barátokkal lógni.
2012. okt. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális. Ha ennyire önző, akkor vajon más dologban is az? Én a helyedben elgondolkodnék a továbbiakon.
2012. okt. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
#4 És az sem normális.
2012. okt. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú. Féltékeny pasid van. De hogy még a nőkre is.
2012. okt. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy a barátnője sorozatgyilkos, szóval ez így annyira nem kerek.
2012. okt. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
36%

kiakar sajátítani a barátod..

Ha az én barátom mondaná,hiába szeretem imádom de szakítanék vele.. de hálistennek nincs ilyen gond,szereti a barátaimat,én is övéket :D

Én a barátnőmet választanám.

de előtte leülnék beszélni a csávókámmal h miért kell választanom. nem lehetnek barátaim?

2012. okt. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
72%
Nos, ha azért kéri, mert fel napokat toltotok együtt es aztán is órákon keresztül beszéltek, ha ki beszéled a háta mögött, ha a barátnő mindenek felett áll, akkor teljesen normális, hogy ezt kéri. Ha normális baráti kapcsolatról van szó, akkor viszont nincs igaza
2012. okt. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!