Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák anyukámnak...

Hogyan tudnák anyukámnak meglepetést szerezni? Szülők írjanak elsősorban.

Figyelt kérdés

Tizennégy éves lány vagyok, most elsős gimnazista. Elváltak a szüleim, és kicsit felszeretném dobni anya kedvét, mert sokat dolgozik. Ő az életem, mindennél jobban szeretem. Szülinapjára egy párnát varrtam neki, most pedig szeretnék valamit csakúgy szeretem jelképeként saját kezűleg csinálni neki. Otleteket tudtok?

Anyukák, nektek mi jelent oromot ilyen téren?

Ha már itt tartunk..apukám szülinapja lesz jovohéten, szereti a focit,most született egy kisfia..és hát..nem tudom mit csináljak, vegyek neki. Nem szeretnék semmi olyat,hogy a legjobb apuka vagy blabla..mert nem vagyok annyira oda érte...


2012. okt. 23. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádat lepd meg pl egy vacsival!olyannal,amit el tudsz készíteni!Nem kell feltétlenül nagy dologra gondolni, akár egy tojásrántotta is megteszi!Örülni fog,mert te csinálod és gondoltál rá!Bár én még nem vagyok szülő!:) Apudról inkább nem nyilatkoznék!:) Én sem bírom az enyémet!:)
2012. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem akarok ételt,uncsi... sokszor csináltam :S

De koszi a választ :D

2012. okt. 23. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor karton szív!Amibe beragasztod a kettőtök fotóját?
2012. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!