Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Véletlenul megtudtam hogz 19...

Véletlenul megtudtam hogz 19 éves lányomnak s** partnere van. Elsősorban szülők válasza érdekelne. Ti mit tennétek ilyen helyzteben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
19 éves!!! Nagykorú, azt csinál ami akar, amúgy meg miért gond, egy 70éves papa, vagy egy arab olajsejk az illető?
2012. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy prűdebb vagy az átlagnál, mert még leírni se merted. Kíváncsi lennék arra a véletlenre...

Egyébként meg felnőtt ember. Úgy tolja el az életét, ahogy akarja. El lehet vele beszélgetni, de megtiltani nem.

2012. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
úytudom vele egykorú a fiú. De nagyon zavar hogy így van valakivel. K****k szoktak ilyet csinállni
2012. ápr. 22. 22:44
 4/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok prűd. És tényleg véletlenül tudtam meg. És nagyon rosszul esett hogy pont az én lányomnak kell ilyen kapcsolatban lennie
2012. ápr. 22. 22:45
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

húú nekem az nagyon fura

szerinted csak a qrvák élnek szexuális életet házasságon kívül? elmondanám nem így van!

19 éves, felnőtt nő, szerintem semmi kivetnivaló nincs ebben

vagy te mit vártál? hogy menjen férjhez és majd a házasságban veszítse el a szüzességét? és addig smafu?

2012-t írunk!

mit tennék a helyedben? megérdeklődném milyen a srác, és megmondanám, hogy ha van kedve hozza el bemutatni

2012. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen hogy ha kapcsolatban lennének én is így reagálnék. És nem nemvárom el hogy házasság előtt ne éljen nemi életet. Csak azt szerettem volna hogyha egy olyan fiúval van akivel együtt vannak
2012. ápr. 22. 22:53
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

de ha véletlenül tudtad meg akkor sok mindent nem tudsz erről a viszonyról, vagyis nem tudod miért alakult így, stb.

beszélj a lányoddal, érdeklődd meg hogy mi a helyzet, de ne haragítsd magadra, mert akkor nem lesz őszinte

de igazából nem tudsz ellene mit tenni, felnőtt nő

2012. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül tudtad meg. Lehet, hogy nem is igaz, vagy éppen rendes kapcsolatban vannak, csak te nem tudsz róla. Akkor már nem olyan nagy baj? Tudod, hányan vannak úgy kapcsolatban, hogy nem is szeretik a másikat, mert hogy az majd "idővel jön meg"? Azért kíváncsi lennék, hogy kitől, és hogyan tudtad meg.
2012. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy van egy srác, akivel nem "járnak együtt", csak mondjuk barátok, és lefekszenek, nem k*rvás viselkedés, amíg nem fekszik le minden fiú barátjával. előfordulnak ilyenek, Te ismered a lányod, te tudod mennyire van tisztában azzal amit csinál, mennyire "átverhető". Volt egy barátnőm ,aki rendszeresen lefeküdt egy fiúval, aki mindenféle kifogással ált elő hogy miért nem jöhetnek össze, a lány szerelmes volt, és már engem zavart hogy ennyire hagyja magát kihasználni. De például nekem is volt olyan kapcsolatom, ami a szexről, és a szórakozásról szólt, mindketten tudtuk a fiúval, így egyikünk sem volt megalázó helyzetben, mikor barátnője lett, megszakítottuk a kapcsolatot, legalább is a szex részét. Az is lehet hogy a lányod és a fiú előbb-utóbb összejönnek, nem egy kapcsolat indul a szexel.

Ha jó kapcsolatban vagy a lányoddal, esetleg meg tudod kérdezniki a fiú, anélkül hogy rosszallást hallana a hangodból, lehet szívesen elmeséli, ha nem érzi megalázónak hogy megtudtad, és nem érezteted vele hogy k*rvásnak tartod amit csinál. Nem vagy prűd egyébként, én édesanyámnak sem tetszett mikor elmeséltem neki (utólag) a kapcsolatomat, de megértette, legalábbis úgy tett. Azóta tudom hogy bátran megbeszélhetem vele az ilyeneket is, mert nem leszólni fog, hanem kultúráltan és megértően elmondja a véleményét. Azt is meg kell értened, ha nem akar róla beszélni, lehet hogy nehéz ilyenekkel szembesülni, de a lányod tényleg felnőtt, vagy majdnem az.

2012. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő. Elvárnád, hogy menjen bele egy komoly kapcsolatba, használja ki mások érzéseit, csak hogy ne legyen egyedül? Szerintem mindketten ugyanazt akarják. Ez kinek árt?
2012. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!