Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyám azt...

Mit tegyek, ha az anyám azt vágta a fejemhez, hogy bárcsak meg se szült volna?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
húúúúú... nem tudom milyen beszélgetés előzte meg ezt a mondatot..és hány éves vagy..még akkor sem mondanék ilyet a saját gyerekemnek, ha valami őrültséget is követett volna el ellenem...pedig van egy nagylányom és egy kicsike fiam,nem tudom nekem mit hoz még a jövő, úgyhogy nem mondhatok semmit..esetleg mond azt, hogy hát nem is te kérted, hogy megszüless, ő döntött úgy, hogy kellesz neki. Az ismerősöm erre a mondatra csak ennyit mondott: ne félj anyám, ha nem is tőlem, majd az unokáidtól visszakapod..ez helyretette az anyját, másként beszélgettek ezután. Remélem nálatok is csak valami őrült nyelvbotlás volt, és rendeződik minden:-)))
2012. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
tudod sok gyereknek vágták ezt már a fejéhez,nem jó hallani,sőt egy nagy csalódást okoznak a lelkünkbe,mintha csak a kényszer miatt lennénk,nem pedig azért mert vártak minket,és minden vágyuk mi voltunk.Néhány szülő meggondolatlanul viselkedik,és nem érzik a kimondott szavak súlyát.
2012. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretném minősíteni. Te meg próbáld magad túltenni rajta, ne rágódj, és próbáld meg nem hibáztatni. Ha ennyire tart, attól még az anyád, egy család vagytok, csak ne várj tőle sokat. Tudom, milyen ezt megkapni attól, akinek a legtöbbet kellene, hogy jelenttsed. Mikor, és hogy sikerült ezt mondania? Kevés a pénz? Vagy egyre durvább dolgokat vagdostatok egymás fejéhez?
2012. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Onkontroll! TAlan arra kell figyelned, hogy ne izgasd fel az anyukadat, alkalmazkodj, figyelj arra, amit ker toled pl.
2012. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ te mit, miket tettél, mondtál.
2012. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már mondta ezt anyám, ehhez is hozzá lehet szokni.
2012. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. Most is megvisel, de azért kevésbé, mint kamasz koromban. Nem haragszom rá, mert tudom, hogy nem megy neki másképp, és látom, hogy akarja. Ettől még persze fáj ezt hallani. Nem volt semmi durváskodás előtte, csak felhúztam valamivel, mert én se vagyok mostanában jó passzban, tanácsot kértem tőle valamiben, de a tanács olyan szemrehányásra sikerült, amit észre sem vett, én meg mondtam, hogy ezzel nekem nem segít. Ez volt az előzmény. Aztán próbálta helyre hozni, de azt is olyan ügyetlenül. Tudom, hogy neki is vannak sérelmei, és én is meg szoktam őt bántani dolgokkal, de ilyen súlyú mondatot egyszer sem mondtam.
2012. okt. 25. 10:05
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Ezt én is megkaptam az anyukámtól párszor, amikor felidegesítettük. Engem nem viselt meg. Tudom, hogy szeret és én is őt :)
2012. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Én is azt hallgattam gyerekkoromtól, hogy minek születtem meg, senki sem akarta stb. (alkalmi, egy éjszakás kapcsolatból lettem)

16éves koromban ki is paterolt anyám otthonról, mert lett egy új férje és közös gyerek, én meg útban voltam. Soha többé nem láttam, nem keresett egyszer sem. (30 elmúltam)

Mondjuk én megszoktam, ahhoz kell alkalmazkodni ami van. Bevallom nekem se hiányzott soha...

2012. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jajj utolsó :((
2012. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!