Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy élni anyám?...

Miért nem hagy élni anyám? Azt csinálok magammal amit akarok.

Figyelt kérdés

Már elmúltam 18, nem velük élek úgyhogy nem érdekel amit mond nem is értem miért szól bele a dolgaimba. Mindent kipróbálok ami csak létezik mert én élni jöttem ide nem unatkozni meg idegeskedni, hogy a számla meg a pénz. Legtöbbször leszarok mindent és nem érdekel hogy mi fog történni az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat a többi nem számít. Inkább kiélem magam most mint 40 évesen aztán ha megbánok valamit az az én bajom lesz nem anyámé. Általában bulizok, iszok, cigizek, füveztem már sokszor mégsem vagyok függő, csajozok meg minden ilyet csinálok mert még fiatal vagyok. Sok mindenről nem tud anyám de mindig azt mondja hogy nem akar eltemetni, tök mindegy mert akkor is meghalok ha egy szobában ülök egyedül és nem csinálok semmi károsat. A nyakamtól a bokámig szinte mindenhol van tetkó és minden egyes találkozásnál hallgatnom kell a fél órás szövegeit miattuk. Így is felvettek dolgozni, ha nem lesz munkám akkor csinálok pénzt másból de ez is az én testem, nem másnak csinálom hanem magamnak. Van saját stílusom ami tetszik a lányoknak és én szeretem ha tetszem nekik. Nem baj ha nem tart sokáig a kapcsolatunk mert elég akkor sokáig együtt maradni valakivel ha már házasok vagyunk. Majd egyszer vagy megváltozok vagy nem, így is szeretnek az emberek. Nagyon sokat veszekszünk mert nem akar elfogadni, ilyenkor otthagyom mert nem érdekel utána meg azzal van kiakadva hogy sose hallgatom meg. Már ott tartunk hogy havonta kétszer vagy háromszor megyek oda. Mit csináljak? Nem fogok megváltozni.

22/F


2012. okt. 21. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Te egy 22 éves gyerek vagy. Örülj, hogy anyád nem szarik a fejedre.
2012. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Szerintem edesanyad csak felt, es ez ertheto!Kicsit gondold magad az o helyebe...te mindent megfogsz engedni a gyerekednek? Nem probalsz majd meg tanacsokat adni,vagy jo utra terelni? Anyukad csak jot akar szerintem
2012. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát adjon tanácsokat de ne veszekedjen és ne oktasson ki egyből.
2012. okt. 21. 16:08
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem azért szült, nevelt, hogy aztán ő temessen el..

Jogosan félt..

Ezt a tetoválást meg soha nem értettem..22 éves férfin sem tettszik, de aki csináltatja, nem gondol bele, hogy a teste változni fog??

Sörhas, pegyhüdt, ráncos bőr..és tetoválás.

Aztán vénségére nem tudja, melyik a ránc, a tetkó.

Az akkori fiatalok meg kiröhögik a háta mögött.De legalább jó lesz elrettentő példának..

A tetkós vinember..Majd Te leszel a környék zsákosembere...

2012. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A nagyapám úgy nézett ki 60 évesen mint egy 40 éves. Nem biztos hogy ráncos lesz mindenki.
2012. okt. 21. 16:18
 6/20 anonim ***** válasza:

A tetkós résszel nem értek egyet. Nem egész életünkben az öregkorunkra kell készülni, hogy jól nézzünk ki akkor, amikor a kutya sem néz ránk. Fiatalon kell ezt.


Viszont kérdező, azt állítod, nem érdekel semmi, de mégis itt picsogsz. Azt hittem, kiscsaj vagy.

2012. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért azt nem akarom hogy rossz kapcsolatunk legyen de mindig ő kezdi.
2012. okt. 21. 16:34
 8/20 anonim ***** válasza:
Buli cigi pia fű,hát nem biztos ebbe a tempóba megéred a 40- et.Majd amikor oda lesz a májad,meg minden egyéb nyavaja kiüt.Mert ugye a szervezet tűrőképessége nem határtalan akkor majd picsoghatsz azon nem hallgattál anyádra.Aki szeret félt és a gyerekéből lesz egy roncs.A saját érdekedbe változz
2012. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem azett, de masok 14 evesen elik ezt az idoszakot, te mwg 22. Kicsit gaz vagy bocsi.
2012. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan félt anyukád. Jól mondta az egyik válaszoló: gondold magad az ő helyébe. Te a gyerekednek mindent megengednél? Szerintem nem. Örülnél neki, ha tudnád, hogy cigizik, piál, füvezik? Az jó dolog, hogyha szeretnek az emberek, de nem kell túlzásba vinni. És ezzel nem kioktatni akarlak. Szerintem jobb lenne, ha néhanapján megfogadnád anyukád tanácsait. A stílussal semmi baj, csak a hozzáállással. Most lehet le leszek pontozva, de mégiscsak ez is egy vélemény.
2012. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!