Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék nagypapámnak 70....

Mit vehetnék nagypapámnak 70. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm az ötleteket!
2009. aug. 9. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pl nagyon szokott örülni a képes háborús könyveknek, vagy történelmi könyveknek. Esetleg vegyél neki rádiót. Az idős bácsik szeretnek rádiót hallgatni, és most tele vannak a boltok ilyen 40-es 50-es évek beli kinézetű, de modern rádiókkal, bakelitlejátszókkal. Utóbbi főleg jó, ha megmaradt neki pár régi lemez, de lehet hozzá venni, csak iszonyat drágák. Két-három lemez árán viszont lejátszót már kapni. Mi ilyeneket szoktunk adni az én DÉDpapámnak, ő idén már 86 éves lesz.
2009. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
az én papám 79 évesen elhunyt. tavaly :(
2009. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy vegyél neki valamit is !!!!! Az ilyen idöseknek már mindenük megvan , bármit is veszel neki te fogod kidobálni majd a szemétbe ha meghall !! Vagy veszekedni fogtok az örökösökkel , hogy ez az enyém , én vettem .... !!! Ezt akarod ??? Tapasztalatból mondom !!!! Hallgas rám , most biztos utálsz de ez van ??!!
2009. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek hála istennek él a nagyapja! Ne gyertek már ilyen elhalálozott, vagy majd el foghalálozni válaszokkal! A születésnapját szeretné megünnepelni.... Nincs valami hobbija a papának? Mert a mienk pl. imád pecázni és ezzel kapcsolatos ajándékot kapott. Ha nincs ötletem, akkor meg szoktam kérni másik családtagot, hogy próbálja kipuhatolni minek örülne a legjobban. Boldog szűletésnapot a nagypapádnak:)
2009. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 19:11

vagyok


DE tényleg miért nem inkább elmentek egy étterembe meesztek isztok , elbeszélgettek a régi szép idökröl ( hogyan csajozott az öreged , katonai idökröl... ) sokkal jobb program mint ajándékott vásorolni !!!

2009. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
valamilyen jó szivar...:)az öregek szeretik
2009. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
kenyeret tejet és akkor baj nem lehet
2009. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Fizes be az öregedet egy sztriptiz bárba , na ott lesz neki igazán jó élete még hátra , de a nyomogombon legyen a kezedd hogy hivd a mentöket ha rosszul lesz a csoka !!!
2009. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:11

vagyok


na eldöntötted mit veszel neki ? írd meg és ne haragudj ha durva lekezelö voltam veled

2009. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem még nem döntöttem el de vannak jó ötletek,és biztos hogy veszek neki valamit.Hobbija igazából a keresztrejtvény fejtés de olyan dolgokat már kapott.Anno még állatokkal foglalkozott de nem nagyon tudom hogy ez segít e valamit. Az ajándékkal kiszeretném fejezni hogy mennyire fontos nekem.
2009. aug. 9. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!