Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked is van martir alkat a...

Neked is van martir alkat a csaladodban?

Figyelt kérdés
Ket szemely is van az eletemben, akik mindig mindent magukra vallalnak, es azutan nagyon faj nekik az elet. Te is talalkoztal mar ilyenekkel? Mitol alakulhat ki? Hogyan lehet ravilagitani oket, hogy talan nem kene mas helyett csinalni ezt vagy azt, vagy, ha mar igen, kesobb ne panaszkodjanak egre foldre.
2012. okt. 25. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Anyám ilyen.Már 67 éves.Idővel csak romlik a helyzet.Megváltozni nem tudnak az ilyen típusú emberek.Saját önsajnálatuk élteti őket.Legtöbbször egyedül maradnak,a legjobb kivonni magunkat a lelki terrorjuk alól.
2012. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ, hol találkozol ilyen emberrel és hogy fogod fel a viselkedését.Ha otthon van, a családban, még hasznos is lehet, használd ki előnyeit, legalább nem kell semmit csinálnod.Nekem is van a családomban ilyen, egy ideig azt hittem, tényleg tehetetlen nyomorék vagyok, azért ilyen, de aztán rájöttem, hogy ez tőlem független dolog..

Munkahelyen nagyobb isten csapása a mártír!Hiába vagy szorgalmas,ha nem panaszkodod túl, nem szenvedsz és hajtasz látványosan haldokolva és 5 percenként hangoztatva, hogy mindenki más tohonya, lusta, semmirekellő tetű, akkor tuti, hogy az aljas kifúr!!

2012. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én.
2012. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, van, anyám ilyen. Már nincs kapcsolatom vele hosszú évek óta, de nem ezért. Viszont örülök, hogy megszabadultam tőle...
2012. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is anyám ilyen. Megállás nélkül panaszkodik, hogy milyen nehéz az élete, de ha esetleg segítséget ajánlunk fel, akkor büszkén felszegi a fejét, hogy nem, neki senki sem segített soha, most sem kell, aztán panaszkodik tovább azért, mert mennyi gond szakad rá. A család meg csak adja alá a lovat...
2012. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mártír szereti, ha gyötrik.Ne vonjátok meg tőlük ezt az örömet.
2012. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a párom ilyen... de már teljesen kikészülök tőle amikor elkezd mártírkodni
2012. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyám ilyen ,de az az érdekes,hogy nem mindig ilyen,csak ha történik vele valami rossz,akkor kezdi el.

Nem képes túl lépni rajta,jó darabig csak egyre jobban belelovalja magát,és egy kis rossz dologból,hatalmas problémát kreál.

2012. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mamám ilyen.De én lesz@rtam,csicskázzon,ha neki ez jó.Bár az önbizalmamat azért jól lehúzta.0 önbizalmam van.
2012. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!