Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ordibálnak velem állandó...

Miért ordibálnak velem állandóan? A két bátyámra kevesebbet ordibálnak pedig rájuk lenne miért! 12/L többi lent

Figyelt kérdés

nekem már az is baj hogyha egy darabka papír van a szobámba már rögtön ki kell takarítani, de nekik lehet ruhatornyuk akkor se kell.... meg nekem mindig a fejemhez vágják hogy trehány vagyok és ahogy a szobám kinéz az undorító, de nekik egy szót se szólnak. hogy viseljem ezt el? mit kéne tennem?

apának visszabeszélni nem merek se anyának! de mégse hagyom hogy ez így menjen tovább! valamit lécci tanácsoljatok!!



2012. okt. 25. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, csak nekem egy öcsém van...szerintem legyen makulátlanul tiszta a szobád és nem lesz gond.
2012. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én egyszerűen nem tudom rendben tartani mindig van valami ...
2012. okt. 25. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, hoyg igazságtalannak érzed ezt az elbánást. Ne nyafogva, sírva, hanem higgadtan beszéld meg velük, hogy ez téged bánt. És magyarázzák el, hogy miért van. Hátha megkapod a választ. :)
2012. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó:Szerintem már próbálta.Ez a beszéljük meg módszer sajnos csak intelligens embereknél működik és ha a kérdező szülei nem azok,akkor nagyon benézte.
2012. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Suli pszichonak mesélj róla, szerintem mond majd okosakat. Ha nem, akkor se vesztettél semmit. Egy próbát megérhet!
2012. okt. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
velem is ez van, csak nekem nővérem van... csak velem nem az ilyenért kiabálnak, hanem minden másért. meg ütnek... ha éhes vagyok, azért. ha nem, azért. ha 9kor már aludnék mert fáradt vagyok, ha 11kor mert nem vagyok fáradt, akkor azért... most reggel is, megkaptam, mert annyit mondtam, hogy a telóm megkérdezte, hogy átállítsam e az időt (amit nem is most kellett volna) és ezért megpofoztak... de nem lehet mit tenni... 12/f
2012. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: a suliba nincsen pszichológus :/ ez nagyon gáz suli még csak általános 1-8ig
2012. okt. 27. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden suliban van iskolapszichológus, elvileg ez előírás, hogy legyen. Kérdezz utána, hátha tud segíteni.
2012. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs suli pszicho, vagy épp nem tudod, merre keresd, akkor esetleg (ha egyedül jársz hozzá) a dokid? Valszeg egy sima jótanács kevés Neked, olyan ember kéne, aki ért is hozzá, nem csak az észt osztja.
2012. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!