Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rettegek a szeptembertől. A...

Rettegek a szeptembertől. A suliban, ahova járok az egész osztály utál, de főleg a cicababák akik állandóan sértegetnek, gúnyolódnak stb. nagyon félek hogy mi lesz. Segítség!?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 00:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Ne törődj velük. Hadd utáljanak. Kit érdekel?
2011. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De félek a beszólogatásoktól, meg egyszerűen már ha rájuk nézek felfordul a gyomrom,meg lejáratnak mindenki előtt.
2011. júl. 26. 00:46
 3/36 anonim válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy?

Nem kell törődni velük. Vagy keress másik iskolát.

2011. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
6%
FOGGYÁ LE!
2011. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Másik oskola kizárva :/ Egyébként lány vagyok.
2011. júl. 26. 00:55
 6/36 anonim válasza:
78%
hát ha adsz rá okot akkor változz meg (velem is ez volt, de megváltoztam, nyitottabb , kedvesebb vagyok, beilleszkedtem. igaz első óta ott vagyok, de nekem nehezen ment a barátkozás, de megváltoztam, és mindenkivel jóba vagyok, nem mindenkit szeretek, de jóba vagyunk) .... ha meg nem adsz rá okot, csak ilyen szemetek, akkor tudod mit? le vannak sz*rva :D ... bár ha nem csak az osztály cicababái, hanem mindenki, akkor valószínű, hogy valamit rosszul csinálsz, vagy csak úgy érzed
2011. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak pedig csak annyit, hogy honnan veszed hogy kövér vagyok? Nem vagyok az! Itt más a baj, de te ezt nem érheted, hiszen az életed ablaka elé beállt az egoizmus nevezetű "életstílus". Kíváncsi vagyok, hogy amit én eddig átéltem és te is átélnéd nem lennél-e már diliházban, vagy nem lettél-e volna öngyilkos. Remélem megjön majd az eszed, egyébként én 10-évesen ilyenkor már ágyban voltam... Nem tudom hogy a szüleid hogyan neveltek.
2011. júl. 26. 01:06
 8/36 anonim ***** válasza:
56%
Nem ismerem a te helyzetedet, de annyit tudok, h anno a gimiben nálunk azok voltak "kiközösítve" akik furák voltak. Azért ha valakit mindenki utál annak van oka általában. Viszont ha vannak barátaid, akkor meg minek törődsz vele???
2011. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
A 4. válaszolónak köszönöm. De nem tehetek róla, hogy nekem nem megy pik-pak a változás. Régen úgy 2-3 évvel ezelőtt még én is nyitott, kedves aranyos lány voltam. De azóta történtek dolgok amik megváltoztattak, és rájöttem, sokkal kevesebb csalódás érhet hogyha nem beszélek fűvel fával, nem nyitok mindenki felé.
2011. júl. 26. 01:10
 10/36 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszolónak: 1 barátom van, de ő nem a mi sulinkba jár. Egyébként szerintem én akkor olyan fura vagyok. A mi sulinkban akkor vagy fura hanem hordasz tornacipőt vagy magassarkút, nincs cicanadrágod és nem fested a körmöd neon színekre, és nem húzod ki a szemed... meg amúgy is szerinted miért használtam azt a jelzőt hogy cicababák?? :D
2011. júl. 26. 01:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!