Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a lányommal ha...

Mit tegyek a lányommal ha állandóan sir egy beteljesületlen szerelem után?

Figyelt kérdés
Alányom 15 éves,és még korai a szerelemhez,nem is fiúzik vagy ilyesmi egy nagyon csendes visszahuzódó leányka,a 25 éves matek tanárjába szeretett bele,aki egy nagyon sármos,kedves inteligens ember és a lányom bizonyára félreérthette a "jelzéseit"..ugy derült ki hogy megtaláltam a konyha asztalon egy levelet miben z érzései voltak leirva . képes fél napokat tanulni matekből csak h felfigyeljen rá...mit tegyek?? az előtt mindig élet vidám kislány volt..most állandóan sir szomorú nem érdekli senki és semmi......már azt is eltervezte hogyan fogja lesmárolni..próbáltam beszélni a fejével de nem hallgat rám sem az apjára..:( mit tudnék tenni h olyan legyen mint előtte?
2011. máj. 25. 19:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

kétségbe vagyok esve ..hogy mi lesz ha valammi olyat tesz amit nem szabad!!

39/N

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK..(KÖSZI)

2011. máj. 25. 19:16
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Nemigen tudsz tenni semmit, azonkívül hogy mellette állsz, és nem kényszeríted hogy beszéljen róla. Esetleg csak úgy "véletlenül" felhozhatod hogy régen milyen szerelmes voltál valamelyik tanárodba, de lám elmúlt stb... Hátha erre megnyílik. Ki kell várni míg elmúlik, és nagyon odafigyelni a kislányra.
2011. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Hú, nem semmi...

Szóval, ha a lányotok nem hallgat rátok, akkor esetleg megpróbálhat valamelyikőtök magával a tanárral beszélni. De megkérve, hogy kezelje ezt olyan bizalmasan mintha nem is tudná. Csak valahogyan mégis értesse meg a lányotokkal, hogy ők ketten, az nem megy.

Ezen kívül most semmi okos nem jutott eszembe, de ha valamit kiötlök megírom.

25/N

2011. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,várom a további ötleteket
2011. máj. 25. 19:22
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy sok mindent tudnál tenni. Max csináljatok programokat, adj neki több feladatot otthon, de ne ess azért túlzásba.-> figyelem elterelés. Ez olyan dolog, amin át kell esnie. Egy pofon amiből tanulnia kell. Tudom nehéz lehet nézni, hogy szenved, de majd helyre jön. Ha meg mégis 'lesmárolná' legalább megkapná a visszautasítást (jobbik esetben), ami fáj, de segíti tovább lépni. Vagy magyarázd el neki, h ezzel a pasit keveri vékony jégre, mert az állásába és a szabadságába kerülhet.
2011. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

A 25/N vagyok.

Tanár hogyan értesse meg?: Van párja? Akkor vele találkozzon nyilvánosan ha megoldható úgy, hogy lássa a lányotok.

A feldolgozását tekintve az 1. válaszoló által írt: állj/álljatok mellé, mellette.

2011. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
19,23 vagyok. Véleményem szerint nem jó ötlet, hogy beszélj a tanárral, max ha durvul a helyzet, mert ezzel csak a lányodat aláznád meg. Szerintem
2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
van párja,menyasszonya .. ettől van igazán kiakadva
2011. máj. 25. 19:26
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem szólnék tanárnak, semmiképp, hiszen ez olyan, mintha elárulnád.

Mellette állnék, vigasztalnám. Csinálnék közös programokat(család, barátok) Esetleg egy elutazás, vagy egy nagyobb kiruccanás, vagy valami egész más különleges program jól jöhet.

A verést (?) teljesen kizárnám.

A szerelem pedig természetes.

2011. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, hogy nem a legjobb ötlet a tanárral beszélni. Most hogy már látom a lányotok is tudja, hogy ez reménytelen szerelem nem is kell/ajánlott. Csak azért gondoltam úgy hátha könnyebben elfelejti. De ez esetben akkor marad az, hogy megpróbáljátok vele megértetni, hogy ha nem lenne menyasszonya a tanárnak se lehetne semmi köztük. Hisz ő egy kiskorú és az ő diákja, rögtön kirúgnak és lehet le is csuknák, de az tuti, hogy sok kellemetlenséggel járna neki. Aztán leshetne mikor lenne újra munkája...

Ezt gondolom a lányotok se szeretné, akármennyire is szeretne vele összejönni. Ezt meg kell értenie.

2011. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!