Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedés kapufa?...

Internetes ismerkedés kapufa? Valakinek bejött már vagy csak nekem ilyen negatív?

Figyelt kérdés
Eddig rengeteg emberrel ismerkedtem heteig,hónapokig beszélgettünk és még találkozóra sem került sor,nem adtam fel ismerkedtem tovább de mindig kapufa volt.Többnyire eltűnt mindenki mint szürke szamár a ködben se szóse beszéd.Volt akivel napiszinten beszéltünk megosztott mindent az emberrel aztán lelép.Én feladtam ezt a ismerkedési módot,nekem úgy látszik nem ez van megírva a sors könyvben...rengeteg időt szántam rá hátha valami normális élőlényre bukkanok aki komolyan gondolja.De hát nem...nektek mi a tapasztalat?
2012. okt. 25. 19:37
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Mármint társkeresésre gondoltam...
2012. okt. 25. 19:38
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, ott ismertem meg a férjemet. :) És barátság is szövődött.
2012. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
CSatlakozom az elsőhöz, egy férj, számtalan barát.
2012. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejött. 10 éves házasság, számtalan barát, értékes ember.
2012. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Életem párjával ott ismerkedtem meg, tehát nekem is bejött. :)
2012. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Scream85 ***** válasza:
100%

Nekem is pozitív "élményem" van többségben.

Az eddigi 4 kapcsolatomból 3 internetes ismerkedésből alakult. Jelenlegi páromat is társkeresőn ismertem meg, akivel 3 és fél éve vagyunk együtt.

És persze 1-2 barátra is szert tettem :)


27/F

2012. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Akkor csak én vagyok ilyen szerencsétlen?:DD

Had kérdezzem már meg,meddig ismerkedtetek ott mire rátaláltatok és mennyi idő után találkoztatok?

2012. okt. 25. 19:51
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj hetekig, hónapokig. Találkozz. Ha nem akar, csak az idődet cseszed el.
2012. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is bejött, így találtam a vőlegényemre :)


De egy jó tanács: ha rögtön az elején nem kerül sor személyes találkozásra, akkor felesleges több időt pazarolni az illetőre. Nincs értelme hetekig hónapokig levelezni, chat-elni, aztán még egy találka sincs belőle. Egy vagy két üzenet váltás után a személyes találkozót kell "erőltetni", különben sosem találsz a nagy Ő-re :)

2012. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

volt már onnan komoly kapcsolatom, nagy szerelmem, és rengeteg jó haverom. sőt, volt hogy ott találtam albérlőt az üres lakásomba, festőt, aki rendbehozta :) persze mindezt pénzért, tehát nem a két szép szememért :)


aki felszívódott, azt hagytam. biztos talált valaki mást, akivel jobban megvolt az összhang.


nem kell ezt erőltetni.

2012. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!