Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a húgom, és ezért...

Utálom a húgom, és ezért engem utálnak ki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irritál ha itt van mellettem a hülye beszólásai,ha családtagokhoz megyünk ugrál kiabál,és anyát nyúzza.nem lehet tőle beszélgetni.

Amúgy ő 7,én 14 vagyok.

Anyának is nagyon durván beszólogat néha,de anyut nem is érdekli nagyon.ha jön pl egy sms a telójára ő fut hogy én majd én megnézem,pedig tök személyes dolgok....és ezt is elnézi neki.

Nyilván mindenki rászól,de le se sz*rja,ha lehülyézem vagy bukó böszme stb...mert másra nem hallgat akkor én vagyok a nagy hülye hogy a kisebbet piszkálom.

Mindenért hisztizik......egyszerűen utálom mit csináljak?


2012. okt. 25. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Öleld meg és adj neki két nagy puszit.
2012. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

14 évesen már a kisöcsémről gondoskodtam, fürdettem és tanultam vele. Ő is akkor annyi idős volt, mint most a te hugod.

Én is haragudnék, mert ő gyerek, persze még te is, de azért lehetnél elnézőbb és kicsit szeretőbb.

Ő még kicsi, és mindenkinek azt adja, amit ő kap.

2012. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
a leírás alapján a húgoddal semmi baj, cserfes kis 7 éves. a hiba a te készülékedben van. úgy írogatod itt, h "utálom", "utálom", mintha ez mindent igazolna és minden alól felmentene téged. te vagy az, aki gyűlöletet érez egy másik, ebben teljesen vétlen ember iránt. ez nagyon gáz. ne csodáld, ha az emberek többségében te keltesz visszatetszést a viselkedésed és megnyilvánulásaid által, nem a húgod.
2012. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát látom nem értitek az én helyzetemet,hagyjuk.

szóval én elmosogatok,segítek anyunak ha hazajövök a suliból ezek után még tanulok is,ő meg bevágódik a gép elé aztán senkihez sem szól egy szót se este 8-ig(általában),de persze ezek mellett ha éhes/szomjas odaviteti magának a kaját/piát...kiszolgáltatja magát,folyton.

2012. okt. 25. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kicsit erős kifejezés az hogy utálod,majd rájössz.Ő még tényleg kicsi,foglalkozz vele mint egy rendes nővér és tanítsd.Legyél olyan nővér akire felnézhet. Nyilván idegesítő de próbáld meg szeretni,mutasd ki neki és akkor ő is másabb lesz.
2012. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kis gyerekek olyanok a nagyobbakhoz képest, mintha fogyatékosok lennének. Kezeld te is úgy, mint egy szegény bolondot. Nézd el neki a hülyeségeit. Majd kinövi. Vagy nem. :D

De ne szolgáld ki! Az már túlzás lenne. Téged ne ugráltasson.

2012. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Féltékeny vagy. Ennyi.
2012. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Amúgy ő 7,én 14 vagyok. "


Az unokáim 5 percenként összeverekednek valamin. Fiúk. Másik öt percben meg nem lehet elválasztani őket, olyan jó barátok. Most tegyél igazságot.

2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe: ebbe korban téged utánoz. Tőled tanul. Azért ebbe is gondolj bele...
2012. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd ha nagyobb lesz, talán több esze lesz, és elviselhetőbbé válik. Ez nehéz korszak, mert te kamasz vagy, ami amúgysem egyszerű, a hétéves gyerekek meg hát... idegesítőek. Majd kinövitek mindketten, és később biztos nagyon jóban lesztek.
2012. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!