Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Utálom őket. Hogy tudjam őket...

:(((((((((((((( kérdése:

Utálom őket. Hogy tudjam őket megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A családom mostanában indenbe beleszól,ha jönnek hozzám pl barátok,akkor is a két bátyám mindig bejön ok nélkül,és elkezdenek veszekedni velem a barátaim előtt,és amikor elmennek,van olyan is hogy meg is vernek(sokszor) és már ebből nagyon elegem van!! UTÁLOM ŐKET!! Az anyum meg apum meg mindig csak abból áll ki hogy ők nagyobbak és hogy ők már parancsolgathatnak nekem,mert én egy kis "szaros" vagyok.....-.- el akarok menni itthonról,de tudom hogy az még hülyeség lenn,mit kéne csinálnom hogy abbahagyják ezt?? szerintetek?????(vagy csak mennyek el otthonról????
2012. máj. 13. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Vannak látható nyomai annak, hogy bántanak?
2012. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?hány évesek a báttyáid?
2012. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát, ha ilyet írnál, és a családtagom lennél én magam tennélek ki a fenébe... Utálod a családodat? Ezt megmondtad nekik is? Ha igen, még mindig eltartanak? Nem te vagy hamupipőke, a gonosz mostohával? Szerintem addig maradj csöndben és viselkedj, tisztelet és bizalom, oda- vissza. Azt meg erősen kétlem hogy ok nélkül veszekszik valaki, mert akkor mégis mi a téma? Segíts valami konkrétummal megértetni a dolgot, mert ez így eléggé úgy fest, mintha egy butácska, kezdő lázadó tini lennél. Sok szerencsét a továbbiakban...
2012. máj. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most miért kell hazudgálnod? Lili
2012. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!