Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fél cigánynak és egy...

Barboo.. kérdése:

Egy fél cigánynak és egy fehérnek milyen gyereke lesz? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Van egy még általánosból ismert barátnőm aki fél cigány(apja volt az) de ő rajta igazából csak nyáron látszik meg igazán.Az ő barátja egy eléggé fehér kék szemű kék-szürkés szemű.Kiváncsi vagyok hogy milyen lesz a 2 hónap múlva megszülető gyermekük(lány).Linkeljetek lécci képet vagy írjátok le.
2012. okt. 26. 20:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Akárhogy is törtem a fejem normális válaszon, csak a negyed cigány jutott eszembe. :(
2012. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális gyerek lesz. Ugyan úgy meg fogjátok kapni rá a segélyt. Nem kell aggódjatok.
2012. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Sosem lehet előre tudni, hiszen egyrészt nem csak a szülőktől örököl a gyerek, hanem felmenőktől is, másrészt meg azt sem lehet megmondani, melyik szülőre fog inkább hasonlítani. Pl. testvéreknél is lehet, hogy az egyik az egyik szülőre, a másik a másikra.

Pl. nekem is cigány származású az egyik szülőm, nekem viszont hófehér a bőröm még nyáron is, és egy másodpercig senki meg nem mondaná, hogy félig cigány vagyok.

Ellenben az öcsém inkább hasonlít a cigány származású szülőnkre, ami annyiban nyilvánul meg nála, hogy sötétebb és erősebb a haja, és (kicsit) sötétebb a bőre. Szóval, testvér létünkre sem vagyunk egyformák, így aztán egy még meg nem született gyerekről lehetetlenség megmondani előre, hogy milyen lesz. :)

2012. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még mindig félcigány kinézete lesz. Hiába csak negyedrészben lesz az.
2012. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Bármilyen lehet. Volt olyan történet is, hogy a jueszéjben egy fehér házaspárnak fekete bőrű babája született. Elővették az anyukát, de kiderült, hogy nem csalta meg a férjét, ellenben az egyik nagypapa nem is a nagypapa volt.

Sőt, kétpetéjű ikerpár is született, ahol az egyik fekete a másik fehérbőrű volt. Szóval hiába linkelget valaki egy fotót, a megszületendő kicsi lehet, hogy tök más lesz.

Amúgy meg nem az számít, hogy a kicsi bőre milyen színű, hanem az, hogy hogyan nevelik.

2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem is! ;) amugy szerintem ezt nem lehet megmondani elore. Kiuthet rajta a cigany vervonal erosen , vagy epp ellenkezoleg ....
2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
Kérlek Istenem, add, hogy az apára hasonlítson!
2012. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
38%

5-ös, erre a videóra gondolsz?

Ez valami eszméletlenül édes szerintem. És milyen csoda, hogy két ikerpár is ilyen egy családban. :)


http://www.youtube.com/watch?v=kTVvmT2bioo

2012. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%

fényképet nem tudok: de szimpla fehérbőrű lesz, aki nyáron könnyebben barnul majd.. persze függ a srác szüleinek a bőrtipusától is



3-as bőrtípus



A hajszinük:


sötét szőke, világos vagy gesztenyebarna..


Szemszínük:


szűrke, zöld vagy gesztenyebarna.


A bőrük:


inkább bézs, mint fehér.


Barnulási képesség:


a bőrük képes szépen lebarnulni.


A bőr érzékenysége:


ha nem figyelnek, leéghetnek.


Az európai lakosság:


78 %-a tartozik ebbe a bőrtípusba.


Sandra Bullock 3-as bőrtípus. Hugh Jackman 3-as bőrtípus. Demi Moore 3-as bőrtípus.

2012. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
Számtalan esetben viszont a gyermek valamelyik nagyszülő "kiköpött mása", tehát valóban bármi megtörténhet.
2012. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!