Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Caroline és Klaus közel...

Caroline és Klaus közel kerülnek egymáshoz valaha? Aki esetleg olvasta a Vámpírnaplók későbbi köteteit, ismeri a történet folytatását.

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én egy kötetig jutottam, nagyon sokat olvasok de ez valami borzalmas volt :D viszont másoktól úgy tudom hogy ha minden igaz, a könyvben Klausék szála nincs bent, ott továbbra is Elena körül forog a világ, hol vámpír lesz, hol szellem, meg ilyenek:D

a sorozatban amúgy biztos h lesz köztük valami, nemhiába húzzák el a mézesmadzagot:)

2012. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a sorozatban semmi közük nem lesz egymáshoz a könyvet én az 5.-ig olvastam és abban sem mert Klaus a könyvbe csak egy-két fejezet erejéig lesz bent(a folytatásba lehet hogy visszajön)és azalatt is árt Carolinenak
2012. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy később nem, hisz csak a 4. évad elejéig van kész és bármi lehet, hisz azóta megtudtam, hogy a könyv és a sorozat nagyon különbözik!?
2012. okt. 23. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy lesz de a jelenlegi állás szerint ez eléggé lehetetlen mert Caroline még Tyler testében is undorodott tőle
2012. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ó, az még nem jelent semmit;)
2012. okt. 23. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Én eddig hét részét olvastam a Vámpirnaplóknak. Szerintem nagyon jó könyv. A könyvben semmi nincs Klaus és Caroline között.
2012. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a könyvben mért nem jöhet össze Caroline és Klaus:

1. Caroline kicune lesz (asszem mert Sinicsi valamit kavart)

2. Klaus a könyvbe kb. 50 éves

2012. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, mikor még kiírtam a kérdést, azt hittem, hogy a sorozat és a könyv egyezik, de kiderült, hogy merőben más. A sorozatbeli Klaus + Caroline szál érdekel, de mivel más a könyv, csak a sorozat készítői tudhatják. Hát, én reménykedem:)
2012. okt. 24. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem olvastam a könyvet, csak a sorozatot nézem.. a legutóbbi részben, a 4.évad 7.es részben randiznak *-* aki még nem látta, nézze meg :) remélem összejönnek. :) Klaus annyira helyes *-* ő a kedvencem az egész sorozatban.<3 eddig el akartam olvasni a könyvet, de most hogy rájöttem, hogy Klaus nincs is benne, már nem akarom elolvasni :D
2012. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én nagyon odavagyok a 4 ősi vámpír fiúkért. :D

szerintem Kol,Finn,Elijah és Klaus is jófej.

2013. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!