Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerintetek? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Lesz ebből valaha normális kapcsolat? (elég hosszú magyarázat alul)

Figyelt kérdés
A "barátom" és én elég nehezen jutottunk el odáig, hogy egyáltalán megbeszéljük mit is akarunk egymástól.. ő 19 éves,én 20 múltam ... hónapokig szerelmesek voltunk egymásba,úgy,hogy minden nap úgy voltunk együtt mint legjobb barátok ... aztán elegem lett,és megmondtam neki,hogy én többet is szeretnék tőle ... elmondta,hogy ő is szeret engem csak nem mert lépni,meg ilyenek ... ennek több mint egy hónapja,azóta minden nap találkozunk mivel egy helyen dolgozunk ... Ő hozzám se ér nagyjából,gyakorlatilag ugyan olyan minden mint előtte ...rákérdeztem(megint én) h miért nem lép felém semmit,azt mondta még sosem volt komoly kapcsolata és nem nagyon tudja mit csináljon,meg h nem tudja mit szólnék hozzá :SSSSS nem tudom eldönteni,hogy ennyire szerencsétlen,vagy csak undorodik tőlem,vagy mi van, de nem akarok megint én lenni az aki lép felé(habár ezzel a kérdéssel is már megtettem újra) mer legyen már ő a férfi :S nem akarom elhinni h valaki ennyire tutyimutyi :S ő szerinte ez egy kapcsolat,már a nővérének is úgy mutatott be h a bnője vagyok :S változhat ez szerintetek? vagy próbáljak meg tovább lépni?
2012. febr. 29. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
baszélj a fejével
2012. febr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos már nagyon a végét járja a dolog
2012. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a végét járja, pedig el se kezdődött :( az a baj,hogy ha Ő ilyen akkor szerintem a jövőben is nekem kéne mindent irányítanom, de én mindenkor nő szeretnék lenni a párom mellett...
2012. febr. 29. 21:07
 4/5 anonim válasza:
Vagy beszélj a fejével, vagy pedig ez így nem mehet tovább. De hát ezt te is mondtad, hogy te akarsz maradni a ,,nő" a kapcsolatban. Látod? Magad válaszolod meg a kérdést. Ez így nem mehet, tovább, csak ha beszélsz vele. Utoljára. Ha az sem sikerül akkor vége...
2012. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha ngem ismertél meg volna akkor olyan szerelmes lennél hogy nacsak. amit gondolok, hogy beszéld meg vele s ha nem jutsz vele dülöre akkor annak megfeleően dönts
2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!