Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szét akar...

Mit csináljak? Szét akar szedni minket a barátnőm anyja.

Figyelt kérdés

Nem szeretett soha pedig már 2 éve együtt vagyunk. Már nem szoktam járni hozzájuk csak addig vagyok a ház előtt ameddig hazaviszem a lányt vagy érte megyek. Ő szokott nálam aludni de az anyja ilyenkor legszívesebben megölne, komolyan nem tudom mi a baja velem. Nem ártottam neki soha, mindig kedves voltam vele de már elfogyott a türelmem és olyan vagyok vele amilyen ő velem. A barátnőmnek 'megtiltotta' hogy találkozzon velem de úgyis fogunk. Azt mondta hogy nem fogja hagyni, hogy a lánya egy ilyen szar alak mellett éljen mert egy utolsó senki bűnöző vagyok. Nem tudom honnan a faaaaa.... szóval honnan vette, hogy az vagyok. Nem is ismer. Azt mondta, hogy verem a barátnőmet meg ilyenek. Ezt se tudom hogy találta ki mert a barátnőm lenne az utolsó akire kezet emelnék. Soha nem ütöttem meg. Tényleg nem tudom mi a baja velem de a barátnőm van a legrosszabb helyzetben mert engem is szeret meg az anyját is. 5 hónap múlva lesz csak 18.

20F


2012. okt. 27. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Az anyjára nem próbáltál még kezet emelni?:)

Lehet jobb lenne kipróbálni, ha idegbajos

20/F

2012. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hányszor gondolkoztam már rajta... de nem fogok :D
2012. okt. 27. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint, te az én barátnőm anyja is utál engem csak mert 1 évvel fiatalabb vagyok. Engem nem tart bűnözőnek de mondta hogy utálja a jelenlétemet a kinézetem meg a modoromat. Lehet nem vagyok az a jó pofa sokat pofázó ember de én mindig egyenesen mindenkinek mindenről elmondom a konkrét véleményem, meg néha hülyéskedek is. Ellentétben a barátnőm apjával, a barátnőm apja imád engem szerinte teljesen normális ember vagyok teljesen megbízik bennem meg eddig én vagyok az akitől nem félti a lányát mert tudja hogy vigyázok rá, meg levette azt hogy én résen vagyok és félszemmel a környezetemet figyelem, nem hagyok támadási felületet. Én nem is járok az anyjához fel mindig elkísérem az ajtóig majd lent a lépcsőházban vagy előtte megvárom persze volt hogy az anyjának visszaszóltam hogy talán le állhatna már mert úgysem tud szétszedni minket én azért éreztetem vele azt hogy jó ember vagyok de nem tűröm ha szarakodnak velem.
2012. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, "apóssal" hogy vagy? Ő nem tudja leállítani "anyóspajtit"?
2012. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Az nem lehet, hogy a lánya panaszkodik?Mégis honnan vette ezeket, amiket mond rád?

Azt mondják nem zörög a haraszt, ha a szél nem fujja!

2012. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A haraszt csak zörögjön...Normális ember előbb meggyőződik a pletykákról..

Két nagy lányom van. Mindig saját magam akartam meggyőződni a fiúk viselkedéséről..Egyet sem tiltottam a lányaimnak..

Minek ? Hogy elidegenedjenek tőlem ?

Nyugodtan haza is hozták őket..Nem bántottam egyiket sem, se szóval, se tettel. Szakítás után se "köpködtünk" egymásra.

Barátnőddel kellene megbeszélni, és anyóssal együtt tisztázni a félreértéseket.

Ez a barátnőd dolga..a konfliktusok megoldása.

Ő ismer Téged, az anyját..normális emberek megtudják ezt beszélni..

Anyaként meg nem értem..akit a lányom szeret, viszont szeretik, kutya kötelességem elfogadni...

Nem azt írtam, hogy szeretni..de ha nem szeretem, azt sem kell kimutatnom, ez az én magánügyem.

Sok sikert !

2012. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen féltékeny, mert ő már nem mai tyúk, és irigyli, hogy boldog vagy a lányával. 20\L
2012. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Azt mondod 2 éve együtt vagytok. A kezdet kezdetén sem jártál hozzájuk.

Nekem is volt régen egy olyan barátom aki nem igazán szeretwtt nálunk lenni. Útálták is őt a szüleim rendesen. Mert mi az h én járok lány létemre udvarolni?! Akkor is ha ő visz. Pláne h a te barátnőd még kiskorú.

Most már mind 1.

Tedd fel a pléh pofát és menj el hozzájuk minél többször. Tűrjél! Lehet h pont azért nem szeret....

Apóssal hogy vagytok? Ő nem tudna egy kis védőbeszédet mondani érted?

2012. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!