Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az ha egy férfi "megszere...

Igaz az ha egy férfi "megszerez" egy nőt akkor már nem hivja annyit telefonon ha nem tudnak találkozni? Csak addig mig meg nem szerezte

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én direkt azt figyelem a rám hajtó srácoknál, hogy hogyan viselkednek más nőkkel - mert az oké, hogy velem kedves, hiszen meg akar kapni, de másokkal is az? Ha igen, akkor jó eséllyel velem is kedves marad akkor is, mikor a szerelem már nem lángol annyira hevesen.
2012. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
54%
Igen, ez a 20 férfi törvény közül az egyik...
2012. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igaz, néhány esetben!
2012. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Így szoktuk csinálni, mert tudjuk hogy a Nő van olyan naív, hogy elhiszi érdeklődünk iránta, közbe meg teljesen átlagosan kezeljük.

20/F

2012. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a skalpvadász típus. Addig izgatja, míg sikerül a terve, aztán esetleg el is hajtja a lányt, de a naptárába beír egy újabb keresztet.
2012. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Vannak értelmes férfiak is,csak sajnos kevesen,mert az értelmes emberekből mindig kevesebb van sajnos.Aki ér valamit,az nem viselkedik így.
2012. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na,most igazán feldobódtam a válaszoktól..
2012. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt.De én a végén visszautasítottam :DDD
2012. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, és pont ez a legjobb időszak egy viszonyban. engem is csak addig érdekel egy férfi, ameddig nem érzem a zsebemben. ha már igen, akkor lehet, h le sem fekszem vele, hanem elmúlik a lelkesedés, és onnantól nem veszem fel neki a telefont.


ha azt szeretnéd, hogy ne csak papírzsepi legyél neki, akkor húzd az agyát legalább 2-3 hónapig. ha ezek után is teper, akkor esélyes, h nem lesz ősparaszt. ha hamarabb lelécel, akkor az a fickó annyit is ért.

2012. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, elkényelmesednek. Aztán meg csodálkoznak, hogy miért vannak hülyítve. Mert igazából arra buknak. Ha nincsenek hülyítve, akkor unatkoznak.
2012. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!