Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Titeket zavarna ha egy olyan kapcsolatban ahol csak hétvégente tudtok találkozni a férfi minden nap felhívna és küldene egy kedveskedő sms-t?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem,sőt nekem kellene,hogy azért egy nap egyszer(!) beszéljünk!
2011. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi a férjemmel annak ellenére, hogy együtt élünk, így is napi 3x-4x beszélünk.. Nekem fura lenne, ha nem így lenne :)
2011. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A felhivás az zavarna,nem szeretek és nem is tudok telefonon keresztül beszélgetni.Az sms az okés,mi is igy komunikáltunk az elején,hétvégén beszélgettünk.Bár nálunk az eleje 2hónapot jelent,utánna szinte naponta találkoztunk.
2011. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zkriszti3 ***** válasza:
11%
Zavarna, esetleg este esne jól az sms. Csak baj esetén várnám el a hívást.
2011. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ez megy, de heti 2-3szor találkozunk. Egyszerűen jó este telefonálni egyet, hogy kivel mi történt, jó hallani a hangját:) az sms is jól esik, hogy egy váratlan pillanatban, mikor mondjuk épp idegeskedsz, boltban vagy, bármi, egyszer csak kapsz egy sms-t attól, akit szeretsz:) Szóval, nem zavarna, sőt, szeretem:)
2011. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem,hogy a mai fiataloknak miért kell naponta órákat beszélgetni a semmiről? Ha egy kapcsolat ezen múlik,akkor már ott komoly baj van!
2011. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna, sőt így a természetes szerintem. Párommal sajnos a kezdetek óta csak hétvégén tudunk találkozni, de minden nap beszélünk telefonon/skypeon, és napi 4-5 sms-t írunk egymásnak. (3 éve vagyunk együtt.)
2011. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Engem zavarna, bár ez attól függ, meddig tartana ez az állapot. Évekig biztos nem bírnám egy ilyen kapcsolatban.
2011. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen az én kapcsolatom is. Nekem tetszik így, jobban mint ha minden nap találkoznánk.


19L

2011. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem! Örülnék neki :)
2011. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!