Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy a férfi néhány bulira és csókra jó kedves lánynál többre tartson? Továbbra is találkozni vele remélve, hogy egyszer csak lángra lobban, vagy eltűnni, hogy hiányozzak és hátha úgy rájön?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki szerintem vonzódik hozzám és tudom, hogy nagyon jófejnek tart, sokat nevetünk, ha találkozunk, elcsattant már néhány csók is. De ez nem akar tovább haladni én meg már beleszerettem és szenvedek. Hogy érhetném el, hogy ő is belém szeressen, legyen még több közös program és ezzel több esély arra, hogy becsapjon a villám, vagy szívódjak fel és akkor esetleg a hiányom ezt kiváltja?

2012. okt. 22. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

"szívódjak fel és akkor esetleg..."


Helyes! Szívódjál fel, hogy nyugodtan találjon addig egy normálisat, amíg te csak taktikázol!!

2012. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha érdekelnéd komolyan, akkor nyomulna midnenféle taktika nélkül.
2012. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy eddig nem taktikáztam és a nyílt lapok nem jöttek be.Amikor úgy éreztem, hogy szeretnék tudni róla, írtam neki, ha az jutott eszembe, hogy elhívnám társaságba, elhívtam. Lepattantam. Szerintem túl kedves és nyílt voltam. Ezért gondoltam, hogy talán az hiányzik, ami nincs.
2012. okt. 24. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Normálisnak kell lenni.
2012. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted túl kedves és nyílt voltál.

Szerintem meg ha komolyabban érdeklődne utánad, akkor vagy maga kezdeményezne, vagy nem utasítaná vissza a meghívásaidat.

2012. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!