Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h minden rendbe...

Mit tegyek h minden rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
A szüleim folyton veszekednek és a múltkor annyira összevesztek h anyu aztmondta h ott akarja hagyni aput és ez engem nagyon felkavart elkezdtem cigizni annyira mélyen érintett a dolog :( pedig apu nagyon szereti anyut és nemtudom h anyíu is így érez e :((( 14/L

2012. okt. 27. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
sajnáltasd magad bitch, minden második fiatalnak válnak a szülei, ez a trendi.
2012. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy csak indulatból mondta, és ez csak egy ilyen rossz időszak...
2012. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hülye első. Afrikában meg minden második(?) gyerek éhezik és beteg, akkor ők se "sajnáltassák magukat"?
2012. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Annyira mélyen érintett, hogy elkezdtél cigizni???
2012. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát kösszépen az "értelmes" választ első. A többieknek köszi, de tanácsokat várnék inkáb.. ://
2012. okt. 27. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell tenned. Cigizned sem..

A szülők is emberek, nem mindig tudják megbeszélni a konfliktusokat. Van, hogy otthon csapódik le az egész napi feszültség. Lehet, mérgükben mondanak ilyeneket.

Majd megoldják, ne izgulj !

2012. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy: nekem is elváltak, tíz éves voltamkb. mégsem cigizek.

tudod mire jó a cigi? arra hogy húsz évvel hamarabb meghalj. Ettől függetlenül el fognak válni. Ne szólj bele a dolgaikba. Te mennyire szeretnél olyan férfival lenni akit nem szeretsz? Anyád anyád marad, apád meg apád. A cigi meg nem indok, hanem rohadtul szánalmas dolog. szóval AZONNAL TEDD LE. Ja és minden második családba válás van. Ne drámázz...

2012. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amikről nem te tehetsz, és ezekért nem is tehetsz semmit, pl. a szüleid válása.

Más dolgokért viszont már te vagy a felelős, te döntöd el, hogy csinálod-e. Ilyen a cigi.


A válás is rossz, a cigi is rossz. Ez utóbbit le tudod tenni, és akkor egyel kevesebb rossz dolog lesz az életedben. Mikor minden összedől körülötted, csak magadra számíthatsz, idővel ezt mindenki megtanulja. Neked most jött el ez az idő. Most kell azon dolgoznod, hogy minél kevesebb rossz dolgot tegyél, mert ha elindulsz a lejtőn, nincs megállás. Írd össze, mit kell tenned ahhoz, hogy sikeres fiatal és 'jó gyerek' legyél. Figyelj oda a suliban, ne csinálj olyasmit, amiről tudod, hogy rossz. A szüleid dolga, hogy megoldják a problémáikat, és egy megoldás lehet a válás is, ami apukádnak legalább olyan fájó, mint neked. Éppen ezért ne tetézd a bajukat azzal, hogy elzüllesz.


Remélem tudtam segíteni!

2012. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen korban voltam mikor anyu bejelentette ő elhagyja aput. Apu teljesen kifordult magából és elment itthonról kocsmázni.... Minket meg az év leghidegebb napján át vitt rokonokhoz...10 km-t sétáltunk.. Én féltettem aput nem akartam anyuval menni..de 14 évesen én sem tehettem mást..

De aztán reggel jött értünk apu anyu höbölgött mindenért..

Aztán végül kibékültek.



Én is cseperedtem és ha vita szokott lenni anyut szépen magára hagyjuk dühöngje ki magát.. ugyanis elég hülye beütése van. Mindig talál valamit, hogy vitázzon. :)


Cigivel fogd vissza magad és még most tedd le ameddig tudod...Én is rászoktam ekkor..de le is tettem :)


Elhiszem, hogy rossz de lehet, hogy csak valamit meg kell beszélniük és minden a régi lesz! :)

2012. okt. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!