Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a kapcsolatunk vagy...

Normális a kapcsolatunk vagy nekem nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Nincs viszonyítási alapom, ő a második férfi az életemben és remélem az utolsó is. Több mint 2 éve vagyunk együtt, nála viszonylag hamar elmúlt a rózsaszín köd, nálam viszont csak másfél év után de még mindig ugyanolyan szenvedélyesen szeretem. Ő viszont lenyugodott, már mélyebben szeret, tisztel. 2 hónapja megszületett a kisfiúnk, ezzel egyidőben belekezdett egy internetes vállalkozásba. Eleinte inkább a céget szorította a háttérbe, nekem segített inkább de ez azóta felcserélődött. 4kor hazajön a munkából és leül a gép elé dolgozni. Már a gyerek fürdetésében sem segít. Amikor pedig mondom neki hogy velem is kéne törődnie, mindig azt a választ kapom hogy de ő miattunk dolgozik. Nem tudom miért, de képtelen felfogni hogy nem az a bajom hogy gépezik hanem hogy pl ma egyetlen egyszer puszilt meg. Amikor ezt felhoztam neki, az volt a válasz hogy eddig elvoltam foglalva a vasalással meg a gyerekkel?! És nem tudott megpuszilni. Minden nap sírok ő meg idegeskedik hogy miért csinálom ezt... Mostanában azt csinálja hogy 9 körül kikapcsolja a gépet és befekszik a tévé elé és azt hiszi hogy nekem ezzel jót tett mert nem gépezik. Csak néha egy ölelésre, puszira egy jó szóra vágyom nem arra hogy ne gépezzen. Minden nap sírok de csak egyre rosszabb a helyzet mert nem érti meg mi bajom pedig kismilliárdszor elmondtam neki. Azt is mondtam hogy kifogok szeretni belőle ha ezt csinálja, megint az volt hogy hisztizek mert ő gépezik. Nem igazán érdekli a dolog.

Néha napján annyira kedves és figyelmes, olyankor mondom neki hogg bárcsak ilyen lenne mindig.


Ez normális vagy én változzak?


2012. okt. 28. 12:58
 1/10 A kérdező kommentje:
2012. okt. 28. 13:02
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Te változz. Napjában ha egyszer megpuszilgat, akkor az szerintem jó! A férfiak nem olyan babúsgatósak, mint mi, nők! Egyébként meg amikor 9-kor kikapcsolja a gépet, akkor ne hisztizz, hanem bújj oda mellé és élvezd a közelségét!

És egyet ne felejts el: hazamegy a munkából, bár nem tudom, mit dolgozik, de nyilván már akkor is fáradt, és akkor még nekiáll a vállalkozásban dolgozni.

Nyilván neked is fárasztó a házimunka meg a gyerek, de neki is a munka, ezt ne felejtsd el.

2012. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ő hamarabb fog kiszeretni belőled, ha így folytatod. Te is odamehetsz hozzá megpuszilni, odabújhatsz hozzá, ha hamarabb kapcsolja ki a gépet, abból majdcsak kialakul valami intimebb beszélgetés, vagy egyéb dolog, amit a fantáziádra bízok.


Dolgozik értetek, van, hogy figyelmes. Én elhiszem, hogy neked ez kevés, de be kell látnod, hogy a férfiak nagy része nem az a bújós tipus. Kicsit összhangba kellene hozni az igényeiteket, nem elvárásokat támasztani felé, hanem tőle kérdezni, hogy neki mire lenne igénye meg kapacitása.

2012. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Közben elolvastam a másik kérdésedet is, de a válaszokat nem.

Nem lehet, hogy nagyon is "anya" lettél és kevésbé NŐ?

Mert a pasiknak nő kell...

A régi szeretőkre meg ne gondolj: veled van, és a te gyereked apja. Mi a francért féltékenykedsz?

A folytonos bőgéseddel meg egyszerűen az őrületbe fogod kergetni, és majd tényleg máshol keres nyugalmat meg boldogságot, csak azt veszed majd észre, h nem jár haza 4-kor.

Ez kell???

2012. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem neked kellene változnod.

Az én párom is sokat dolgozik, felelős beosztású ember. Néha segít, de legtöbbször nem, és ha megkérem, hogy segítsen, akkor is húzza a száját. Ez van.

Szokd meg, mert amíg nem lesz nagyobb a gyerek, addig ez lesz, a pasik nem tudnak mit kezdeni egy kisbabával, amíg nem annyira önálló, hogy meg tudja mutatni, mit akar, vagy önállóan képes kanállal enni, és lehet már vele focizni.

Szállj magadba és ne hisztizz. Esetleg ülj le vele, és magyarázd el neki (véletlenül se felemelt hangon!!), hogy mi az, ami nem tetszik, és kérdezd meg, hogy NEKI mi nem tetszik a kapcsolatban. Aztán amit mond, azon meg gondolkodj el.

Ha meg nem fér bele a te nézeteidbe az, hogy neki kell az, hogy gépezzen, tévézzen és kikapcsolódjon, akkor inkább hagyd, hadd legyen boldog valaki mással. Lehet, hogy ez nem tetszik, de én így gondolkodom, és nekem eddig megmaradtak a kapcsolataim.

Emancipáció ide vagy oda, még mindig mi vagyunk alárendeltebb szerepben, és nekünk, nőknek kell okosnak lennünk, és elérnünk azt, hogy a párjaink mindig figyeljenek ránk.

2012. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
5. vagyok, nem olvastam el a másik kérdésedet.... mindjárt megteszem.
2012. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
5. vagyok ismét, elolvastam. A pasidnak nő kell, vadmacska az ágyban. De ezt már leírták előttem itt is, meg a másik kérdésnél is.
2012. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kell neki vadmacska az ágyban, neki egy vékonyabb én kellek. Amúgy eleinte inkább anyuka voltam abban a 6 hétig. De aztán visszatértem önmagamhoz, sminkelek, magassarkúban járok, és felújítottam a ruhatáramat is. Neki azzal van baja hogy dagibb vagyok.
2012. okt. 28. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na álljunk meg egy szóra: ki is mondta, vagy csak beképzeled? Mert ez utóbbival nem vagy előrébb, csak a saját önbizalmadat tiprod a sárba, és újabb okot keresel arra, hogy sírhass, és titkon azt várod, hogy majd ő jön, megvígasztal, lesz keksz, meg ami kell. A férfiak nem így működnek. Ők nem tudnak mit kezdeni a sírással, velük szemtől szemben kell beszélni, nem célozgatni, hanem világos kérdéseket feltenni, és őszintén beszélni.
2012. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen gond a férjemmel,de ilyenkor jól esik a férfinak is ha kicsit nyomul a nő.Próbálkozz be a ruha újítással.Mennyi a súlyod,hogy ennyire daginak érzed magad?
2012. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!