Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyok az elvárásaim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim a kapcsolatunk ezen szakaszán?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. És nem értek néhány dolgot. pl: megbeszéltük hogy hétvégén találkozunk de aztán lemondta mivel elutazik. Következő hétvégén bulizni megy persze nélkülem. Bízok benne szóval tuti hogy nem csal meg. De néha azt érzem hogy a haverok meg a tanulás meg minden más fontosabb neki mint én...

2 hónap után normális ez? Vagy csak én veszem túl komolyan ezt a kapcsolatot?


2010. okt. 22. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
légy férfi, mondd ezt a szemébe, de izibe!
2010. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 X. Maté ***** válasza:
kis kézimunka megnyugtatna..
2010. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Bízok benne szóval tuti hogy nem csal meg. De néha azt érzem hogy a haverok meg a tanulás meg minden más fontosabb neki mint én..."


Van, hogy valakinek fontos a tanulás, bizonyos életszakaszában, mint a szerelem. De, ha úgy érzed, ő nem ad bele annyit a kapcsolatotokba, mint te, akkor ezt mihamarabb meg kellene beszélned vele.

2010. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan? Mikor említem neki hogy nem szeret egyből durci lesz és azt mondja hogy de ő szeret.
2010. okt. 22. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

És mégis hogyan? Mikor említem neki hogy nem szeret egyből durci lesz és azt mondja hogy de ő szeret."


Talán úgy, hogy szépen felvezeted neki, hogy szerinted ő nem ad bele annyit a kapcsolatba, mint te.

2010. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ez neked nem jó. Változtatni kellene.
2010. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezen megsértődik akkor nem hozzád való, nem tudja elfogadni azt, hogy neked több törődés kell. Vagy változik, vagy szerintem hagyd ott.
2010. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha heti 1 randi vagy még annyi se fér bele neki, akkor az gond. Nem tértél ki hogy mennyit tudtok találkozni, mert az sem mindegy hogy te vagy telhetetlen, vagy tényleg nem foglalkozik veled.
2010. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!