Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtak otthonról már nem az...

Kidobtak otthonról már nem az első eset mit csináljak?

Figyelt kérdés
sziasztok ma összevesztem otthon és elküldtek és csak 16éves vagyok igazából az indok,hogy nincs pénz,de anyám dohány mindig vesz,de kaja nincs soha és már elegem van mindenből mindig én vagyok a hibás elmentem dolgozni és nekem kellett kaját vegyek mert egésznap kaja nélkül vagyok suliba is most haveromnál vagyok,de ez csak átmeneti. mi tévő legyek ja és ma szakadó essőbe 12km sétáltam mert elvette a bérletem :'(:'(:'(
2012. okt. 28. 20:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
gyerekjóléti. simán veszélyeztetettnek minősülsz.
2012. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a gyermekvédelmi felügyeletnél kéne érdeklődni. úgy tűnik, hogy nem valami felelősségteljesek a szüleid. vagy érdeklődj a suliban, az osztályfőnöknél, ő biztos tud valami megoldást. vagy legalábbis, hogy hova kell fordulni.
2012. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj be a családsegítőbe,ott elmondják majd a lehetőségeidet.
2012. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem tudok mit szólni, menjél a családsegitõbe, vagy nem tudom mi a neve. Micsoda szülõk vannak. A haverod szülei nem tudnak segiteni? hogy mi legyen a megoldàs?
2012. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
77%

uhh, hallod nem irigyellek. a sok kis szarjankó meg azthiszi h. az a világ legnagyobb baja h. nem kapta meg az ájfon 5öst.

keress fel valamilyen rokont, vagy egyből többet akinél elcsövezhetsz egy ideig, meg persze barátoknál is érdeklődhetsz, cserébe meg segítesz a házimunkába, ha tudsz elmehetsz suli után dolgozni.

ha semmi nem jön össze, szerezze egy fasza, 3 évszakos hálózsákot és keress egy elhagyatott/ félig kész épületet amit nem őriznek és nincs teli csövikkel. ha véletlenül be akarnának rakni az intézetbe, keress más megoldást, az nem egy jó hely.

írj ha kell pár gyakorlati tanács, hogyan boldogulj...

2012. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szülő nem szülő meg sem érdemli a gyereket.Borzalmas mik vannak.


Menj el családsegítőbe ,minden városban és nagyobb faluban van.


Majd mikor anyád öreg lesz és magára marad ,hagyd magára te is.Akkor talán elgondolkodik hogy nem kellett volna magára hagyni a gyerekét.

2012. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
holnapi nap megteszem a kellő lépéseket :-(:|
2012. okt. 28. 20:58
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel a rendőrséget hogy ilyenkor mit tudsz tenni. a családsegítőt tapasztalatból nem ajánlom. de a gyámügyet mindenképp keresd fel. ha gondolod írhatsz privit is hogy mit sikerült intézned
2012. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérd, hogy nevelőszülőkhöz kerülhess, ha bedugnak valami otthonba, az nem igazán jó neked, az egy eléggé bezárt, és szoros ellenőrzés alatt tartott hely.

Nevelőszülőknél sokkal jobb helyed lenne.

2012. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Bence_ ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2012. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!