Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, és hogyan ismerkedtedtek...

Hol, és hogyan ismerkedtedtek meg a párotokkal/házastársatokkal? Volt valami kínos vagy kellemes eset az első találkozótokon, amire szívesen emlékeztek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Direkt ebbe a - és nem a Szerelem - témakörbe írtam ki a kérdésemet, mert itt találok normális válaszokat.
2011. febr. 14. 21:20
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám volt osztálytársa és legjobb haverja volt a középiskolában. Mondhatni helybe jött. :D Akkor még sajnos nagyon kislány voltam, így nem lehetett szó azonnali kapcsolatról (meg hát kötötte a "barát hugával nem kezdünk.") 13 éves voltam, ő akkor 17. Most júniusban lesz két éve, hogy házasok vagyunk és van egy gyönyörű másféléves kisfiunk. :-)
2011. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
A legjobb barátnôm mutatta be, mint az új pasiját. 2 nap múlva a barátnôm elment edzôtáborba, amikor visszajött, már mindketten meggondolták magukat. Én csak évekkel utána jöttem össze vele.
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi gólyabálban találkoztunk, ahová egyikünk sem akart elmenni. Engem is a barátaim rángattak el, meg őt is az ő barátai, az én barátaim és az ő barátai pedig barátok voltak, szóval egy társaságba kerültünk. Pont váltottuk egymást az egyetemen, ő nyáron végzett én ősszel kezdtem. 2 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, már együtt is élünk. :)

A vicces pedig az volt, amilyen fejet vágott a bál utáni első randin, amikor közöltem vele, hogy még sosem volt barátom. Körülbelül egy percig csak meredt rám értetlenül és ijedten. :D

2011. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem buszsofőr volt,úgyhogy nem nehéz kitalálni!16 voltam,ő 27,már 4 éves házasok leszünk és van egy 3 éves fiúnk!
2011. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi neten ismerkedtünk meg! Nagyon gyorsan pörögtek az események! Emlékszem annyira nem hittem el,hogy létezik még ilyen normális és mégis jóképű pasi,hogy még emailben közöltem vele,hogy a személyi ig.-át hozza magával! És képzeld,el is hozta,amit én addigra elfelejtettem,ls a sétálóutca kellős közepén vette elő,hogy itt a személyim! :D

Na de lényeg,hogy szeretjük egymást a mai napig,és született egy kisfiúnk is!

Azért éreztem fontosnak ezt leírni,mert sokan azt hiszik,hogy neten nem lehet ismerkedni,mert mind idióta,és nem úgy néz ki,mint amilyen képe van fent.

De ez azért nem általánosság!

2011. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy közös ismerősünk mutatott be egymásnak minket, de akkor még én nem gondoltam rá, úgy mint helyes pasi, mert akkor még akkor nekem párkapcsolatom volt! Utána bejelölt közösségi oldalakon, én visszajelöltem, majd néha írt én vissza írtam...és kb így ment 1 hónapon keresztül, és utána egyszer csak tiszta véletlenül felhívott, hogy találkozni szeretne...nagy nehezen bele mentem...találkoztunk egymást után 3 napon át és semmi nem történt csak beszélgettünk még a harmadik nap búcsúzáskor elcsattant az első csók...Azóta is úgy él bennem mint ha most történt volna pedig már 4 éve történt :) ÉS azóta is imádjuk egymást!!!!
2011. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egy házibuliba. A házigazda a válását ünnepelte. Otthagyta az asszony,kipakolta a lakást, bosszúból ünnepelte a szingliségét. Mivel széke sem maradt, a kádba ültem be. Jött a házigazda is. Azt hiszem elkiabálta a szingli létet.... 4 éve nem az.
2011. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi kollégiumban egy szinten laktunk. Elsősök voltunk, október elején szakított velem az előző barátom, kb. hajnali fél egykor. Mire visszaértem a koliba, a szobatársaim aludtak, ezért kiültem a folyosóra, ott volt a dohányzó, bőgtem és láncban szívtam a cigiket. Ő még nem aludt, és amikor kijött rágyújtani, ott talált. Soha nem beszéltünk előtte, de persze megkérdezte, mi a baj, én meg elsírtam neki. Behívott magukhoz, reggelig bugyuta filmeket néztünk.

Aztán egyre többet beszélgettünk, végül a szilvesztert úgy alakult, hogy kettesben töltöttük és onnantól datálódunk mint pár :)

2011. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy hotelben dolgoztam diákmelóban, neki a cégével egy üzleti vacsorája volt nálunk.

Természetesen ráborítottam a tűzforró kávét :D

Ő 25 volt, én 17. Ennek 10 éve, azóta van egy 2,5 éves hercegnőnk, és úton van a hercegünk :)

Kínos volt, hogy tökéletesen beszélek angolul-németül-franciául, de csak magyarul sikerült összehoznom annyit, hogy bocsi :D Persze, német lévén semmit nem értett belőle... De ő tehet róla! Piszok jóképű :D


És te, kedves kérdező? :)

2011. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!