Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után, mit tegyek?

Szakítás után, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónap után végetért a kapcsolatunk mert ő nem szerelmes. Szeret de hiányzik neki valami. Véletlen találkozás voltunk egymásnak, filmbeillő volt (eleredt az eső az első randinkon amikor megcsókolt stb.) bennem most alakult ki a szerelem.

Azt mondta legyünk barátok, tényleg nem haraggal váltunk el és mondta hogy nagyon normális vagyok, azt akarja hogy boldog legyek, kevés ilyen lány van, ne csináljak semmi hülyeséget. Ha szeretném beszéljünk és találkozzunk néha, és ha úgy alakul lehet folytatás ha akarjuk de most nem akarja folytatni.

Nem feltétlen reménykedek, ráhagyom, az én szívem nyitva marad előtte, de most csak magam leszek, megújulok stb. A barátnőim mellettem vannak és segítenek.

Szerintetek jól teszem ha magára hagyom, és ha akar majd visszajön? Néha-néha írok neki hogy mi van vele, esetleg találkozunk de csak ha már úgy alakul?


2012. okt. 28. 21:36
 1/6 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18
2012. okt. 28. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

én akkor mondtam ilyet egy srácnak, amikor láttam rajta hogy milyen megbízható, rendes srác, de engem abszolut nem fogott meg és nem akartam tőle semmit.

engem nagyon zavart volna, ha nem tudom lerázni, örültem, hogy szépen el tudtunk válni és átment hogy tisztelem és becsülöm őt és nem alázta meg magát azzal, hogy fut utánam. így jobban tisztelem.

2012. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legalább magadnak ne hazudj. Azt hiszed, ha úgy csinálsz, mintha nem érdekelne, rájön, mit veszített és teper vissza hozzád. Nem így lesz.

Ráadásul tök gusztustalan, amit művel veled. Legyetek barátok... persze, hogy ne tudj kiszeretni belőle, meg ha úgy alakul, folytassátok, szóval reménykedj nyugodtan, és várj rá, míg ő csajozik, aztán ha nem jön be neki, még mindig ott leszel te, akivel dughat.

Remélem, ennél azért többre tartod magad.

2012. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez egy tipikus lerázós,ósdi szöveg.Kár reménykedned,ő magában már lezárta a dolgot.Most pedig hivatalosan is pontot tett az ügy végére,végre szabad,élhet,nőzhet,Te meg majd reménykedsz.Figyelj,ne várj rá,lépj tovább Te is,ha Ő már megtette.Bár tudja Ő,hogy rendes és megbízható lány vagy,de nem érdekli.Ő másra vágyik,ki akarja élni magát.Jobban tennéd,ha Te is így cselekednél.
2012. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit tegyél?pasizz be.Éld az életed.Ha eddig nem volt szerelmes beléd már nem is lesz
2012. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!