Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akit a szülője kisgyerekké...

Van akit a szülője kisgyerekként a szem/hajszíne miatt kifogásolt?

Figyelt kérdés
Ha volt most milyen a kapcsolata az illető szülővel?
2012. okt. 29. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kifogásolná a szülő a gyerekét emiatt... Ez elég abszurd.
2012. okt. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig van ilyen.Nekem anyám mondogatta állítólag hogy az a baja velem hogy kék szemű vagyok és szőke mert az ő családjában senki nem volt ilyen és neki is a barnák tetszenek.
2012. okt. 29. 00:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Manapság is mondogatja ha lát egy olyan kisgyereket hogy "Olyan szép nagy barna szemei vannak."
2012. okt. 29. 00:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szőke és kék szemű vagyok, de senki nem mondta a családomban nekem, hogy ez gond lenne, sőt :)

Szóval fura nekem ez, de nem hiszem, hogy emiatt kevésbé szeretnének, milyen szülő az, aki a hajszíne miatt szereti kevésbé a gyerekét... Maximum csak furcsállja.

2012. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő nem csak furcsállta,neki ez gond volt.Furcsa nem is lehetett annyira mert apám családjában voltak kék szeműek is.
2012. okt. 29. 00:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon abszurdul hangzik.
2012. okt. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nem csak furcsállta,neki ez gond volt."


Akinek ez gond arra nemhogy gyereket de még háziállatot se lenne szabad bízni. Végtelenül gyerekes gondolkodásra vall ez az egyébként is hatalmas felelősséggel járó szülői szerephez.

2012. okt. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem nem a hajam vagy szemem miatt piszkáltak,hanem azért,mert kifelé álltak a fogaim és mindig ez volt a téma,hogy mikor lesz fogszabályzóm,mert úgy végre szép lehetek.. Nem sokára leveszik a fogszabit,de emiatt nagyon megromlott velük a kapcsolatom,egy csomót sírtam emiatt.. semmit nem mondok el nekik..

Ne figyelj rájuk,de komolyan,megtanultam :( le kell őket sz.rni és csak magadra összpontosítani :)

Kék szem,szőke haj,szerintem nagyon szép és szexi :) Ne figyelj rájuk :P

2012. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szülővel valami nagyon nincs rendben.
2012. okt. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A fogszabályozó egy kicsit más dolog. A fogakon lehet segíteni, a szemszínen nem.


Biztos azért szekáltak, hogy hordjad, és ne álljanak előre a fogaid.

Engem nem csúfoltak miatta, nem is hordtam, és nem is hozta ezért rendbe a fogaimat. Amit már sajnálok, engem is többet kellett volna piszkálni.

2012. okt. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!