Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van anyának, rendetlen...

Igaza van anyának, rendetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Folyton emiatt veszekszik velem, hogy össze-vissza vannak a ruhák a szekrényemben.

Az elmenős ruháim persze szépen össze vannak hajtogatva, stb, de az itthoni ruháim nem érdekelnek, kiveszek egyet, a felette lévőket bedobálom, tiszta gyűröttek lesznek. Anya meg mindig ki van akadva, hogy jaj milyen gyűröttek, blablabla. De arra nem tud válaszolni, hogy ez itthon kit is zavar??? Mert csak itthon vannak rajtam ezek a ruhák, nagyon ki vannak nyúlva, háziállat-rágta lyukakkal vannak tele.. És akkora legnagyobb probléma, hogy gyűrött..


Kiidegel.. Vagy igaza van? Most nem mind1, hogy gyűrött-e vagy sem? Képes ezért órákon át veszekedni velem, de ha szépen visszarakosgatom a ruhákat, akkor meg más dologba köt bele.


2012. okt. 29. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Ha valamennyire igényes akarsz lenni, akkor OTTHON is rendes ruhákat használj. Ne szakadt, kinyúlt, - de föként ne koszos és gyürött holmikat. (Egyébként a kinyúltakat ki kell dobni, ami szakadt, azt vagy szintén, vagy pedig megvarrni, de iylen ruhákban lenni nekem nagyon negativ)


Ezt jobb, ha már most megszokod, mert aki otthon elhanyagolt kinézetü, annak sok nehézsége lehet késöbb a párkapcsolatban is.


De NEKEM alapdolog, hogy VAGY MINDENHOL igényes vagyon magammal szemben, VAGY SEHOL. Aki csak akkor törödik magával, ha más is látja, az - szerintem legalább is - képmutató.

2012. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itthon kiharapdálja a felsőimet a nyulam, szőrös lesz, akkor már nem mind1, hogy gyűrűtt-e még pluszban? Természetesen minden nap tisztát veszek fel, igénytelen nem vagyok.


Van párkapcsolatom 1,5 éve, és hát már nem bái ruhában vagyunk egymás előtt itthon. Van 3 ruhatáram: elmenős, itthoni és az átmenet, amit csak akkor hordok, amikor a párom itt van. Ezek egyáltalán nem kinyúlt, lyukas felsők, csinosak.


Csak hát ha ezeket is hordanám itthon, elég hamar átkerülnének a kirágott pólók közé:P

2012. okt. 29. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rendetlen szerintem ennyi belefér
2012. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg állatkám van, a cicám karmolászva játszanak például, ha belekapna egy elmenős felsőmbe, akkor baromi mérges lennék.. Azok drága, nagyon csini ruhák..
2012. okt. 29. 10:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ne higgyétek azt, hogy milyen igénytelen vagyok, sajnos túl sokat is figyelek a külsőmre. Ezért is jó az, hogy hazaérek a suliból, felveszem ezeket a baromi kényelmes, kinyúlt cuccokat és nem kell azzal foglalkoznom, hogy leeszem és sosem jön ki belőle a folt, vagy hogy lyukas lesz..
2012. okt. 29. 10:53
 6/9 MadameViciouse ***** válasza:

Hát ha nem koszos akkor kit érdekel?

Nem vagy igénytelen, minek vasalni azt ami úgyis tiszta nyúlszőrös meg szakadt lesz?

Jó én azért összehajtanám, de nem halnék bele ha a gyerekem nem tenné, ha annyira szúrja a szemem , megcsinálom magam.

Mondjuk ja, a sulis ruháid jó ha rendben tartod, hogy ne keljen minden használat előtt kivasalni.

2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MadameViciouse ***** válasza:
Ha meg már nem 10 éves vagy anyukád kissé lekésett a neveléssel :D
2012. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Otthon kényelmes ruhában kell lenni a többi nem érdekes.
2012. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát figyelj. megmondom neked az őszintét hogy ha bárhonnan hazajövök, csak akkor érzem jól magam ha átöltözök itthoni ruhába. most minek itthon 'esküvői' ruhába lenni?! és attól mert valaki otthoni ruhába érzi jól magát, attól még egyáltalán nem igénytelen. sőt!!!!! pontosan hogy igényes, mivel a szép ruháit óvja:) ez az állatos szituáció pontosan rám vall mivel van egy kis macskám és két kutyám. és ugye tudni illik a cica szereti belém ereszteni a karmait, a kutyák meg állandóan ugrálnak rám, tehát nem lenne valami jó érzés hogyha a szép ruháim lennének ilyenkor rajtam! :)
2013. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!