Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendetlen a feleségem, mit...

Rendetlen a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ruhájából ahogy kibújik úgy hagyja, a lakás 5 különböző helyén vannak lerakva ruhái, tévézéshez használt takarót ahogy kibújik alóla ott marad - nem összehajtja és helyére teszi, cipői szintén szanaszét mindig...

Lehet, hogy apróságnak tűnnek, de 1 év házasság alatt már sokat idegeskedtem ezek miatt, szólni viszont nem akartam, mert nagyobb veszekedés lett volna belőle biztos.

Viszont a következő pár 10 évet nem akarom magamban tartott ideggel tölteni ilyen dolgok miatt, mit tanácsoltok a probléma megoldására?


2011. aug. 14. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
kommunikáció
2011. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó beszélgetés.
2011. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Esetleg egy másik fijjjúkkát aki szintén rendmániás mint te :)


Viccet félre téve ritka az ilyen férfi mint te, nálunk mindig én kapom ezt meg a zasszonytól.


De am. valóban mint az első írja mond el neki, magamból kiindulva nagyon nem fogja érdekelni, de nyugodtabb leszel, hogy elmondtad.

2011. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
néma gyermeknek anyja sem érti szavát...
2011. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Pakolj el utána.Szerintem fordítva is működik a dolog.Én mindig elpakolok a pasim után.De ez nem azért van,mert én vagyok a nő,hanem nekem van igényem a rendre.És nem igénytelen a pasim,csak őt nem zavarja.Ez nem nemfüggő.Szétszórt emberke lehet a te párod is.
2011. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
54%
Te is hagyd szanaszét a cuccaid és várd meg mit reagál rá...
2011. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

MINDIG MINDENT mondj el neki, és beszéljétek meg.

Én a vőlegényemet veszítettem el, mert képtelen voltam idejében elmondani, ha valami bántott. Aztán egyszer minden kibukott, és nem bírtam tovább magamban tartani:( Mindent rázúdítottam, és ő összeomlott. Azt mondta, ha idejében elmondom a sok-sok apró dolgot, akkor mindent meg tudtunk volna oldani. De így 2 óra vetettem véget egy 2 éves kapcsolatnak.

Mondd el neki, ami bánt!

2011. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem te vagy egy kicsit rendmániás. Nem mi vagyunk az otthonunkért, hanem fordítva, az ember engedje el magát otthon. Miért baj, ha nincs makulátlan rend és egy -két ruhadarab szanaszét hever? Na és? Ezek miatt idegeskedsz? Képzeld, másoknak komolyabb problémáik vannak...
2011. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Én sem vagyok az a rendmániás lány, bár én még csak 17 vagyok, kétlem hogy ez sokat fog változni. Viszont mióta együtt vagyok a barátommal nekem is fontos hogy majd később, ha esetleg együtt maradunk olyan életünk legyen együtt, ami mindkettőnknek megfelel. Sokkal jobban érdekel azóta a főzés, takarítás, itthon is többet besegítek. Szerintem ha megkéred hogy figyeljen kicsit jobban (esetleg többször is megkéred) akkor egy idő után már természetes lesz.
2011. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Én sem vagyok rendmániás, de azért a kupit se szeretem.

beszéljétek meg!

2011. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!