Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és tetszik...

12 éves vagyok és tetszik nekem egy fiu de a szüleim mérgesek lennének rám ha járnék valakivel. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 12:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
69%
Mennyi idős a fiú? Mit szeretnétek együtt csinálni? A szüleid lehet, hogy csak féltenek tőle. Ha korodbeli, és nem akar ágybavinni, akkor nincs semmi gáz vele, de ha idősebb nálad, és le akar feketetni, akkor jogos a szüleid aggodalma.
2012. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Quorra ***** válasza:
100%
Várj még 3-4 évet, túl fiatal vagy a fiúzáshoz.
2012. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
12(!!!!!) vagy, ráérsz még.
2012. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozzatok. A többivel úgyis ráérsz még.
2012. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Mit csinálj? 12 évesen tanulj!! Ne a fiúzáson járjon az eszed. Tuti kiakadnának a szüleid. Mellesleg megérteném!
2012. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mit is értesz 12 évesen az együttjáráson?
2012. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen idősen nem a fiúzáson kéne járnia az agyadnak. Inkább tanuljál. Tudom szünet van. De hidd el amikor ott leszel, hogy továbbtanulás előtt leszel és nem mehetsz oda ahova szeretnél sajnálni fogod.

Hiába ellenkezel tudom.

2012. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem első kapcsolatom 13 évesen volt és a fiú 18 volt.

Hidd el nem olyan jó..persze tök jó meg minden..meg hosszú kapcsolat is volt. De még ne kezdj bele. Tanulj..ne menj a többi után..Na meg ez a 12 éves "szerelem" hamar elmúlik mert csak érdekel a srác az nem igaz szerelem.

2012. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

11 évesen volt egy "barátom", hetente párszor találkoztunk, sétáltunk a városban, a suliban egymás mellé ültünk ebédkor, aztán 13 évesen is volt egy fiú, ő már a kezemet is megfogta, sőt, szájrapuszi is volt. most meg egyetemre járok. szóval a kioktatóknak ennyit:) könyörgöm, 12 évesen már hadd nézegesse a fiúkat, most kezd kamaszodni.


mindenesetre titokban semmit ne csinálj, próbáld meg inkább megbeszélni anyukáddal, hogy szeretnél találkozni egy fiúval, de csak meg akartok ismerkedni. 12 évesen még gondolom nem jár csúnya dolgokon az eszed, ezt próbáld meg megértetni anyukáddal. és szerintem mondd meg, hogy ha szeretnék, szívesen be is mutatod nekik:) sok szerencsét! :)

2012. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Emberek ***** válasza:
12 évesen még szerintem nem kellene belemenni egy "járunk" kapcsolatba. Úgyhogy megértem a szüleidet. Majd néhány év múlva kezdj bele! Hidd el még túl fiatal vagy hozzá! Én sem siettem el a dolgot
2012. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!