Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és tetszik...

12 éves vagyok és tetszik nekem egy fiu de a szüleim mérgesek lennének rám ha járnék valakivel. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 12:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Barbie-zz, vagy nézz minimaxot... :D
2012. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen volt egy "szerelmem". 1 évvel volt idősebb a srác mint én, de évfolyam társak voltunk. (nem bukott, én voltam túl okos xD) 4 évig tartott a "kapcsolat". Amikor is tovább tanulás, külön iskola és egyéb dolgok miatt szétváltak útjaink.

A kapcsolatunk abból ált, hogy eggyütt ültünk az angol órán, és eggyütt voltunk szünetekben. Eleinte nem de aztán már megfogta a kezem, megölelt, megpuszilt. Apró ajándékokat dugott a táskámba. Szerelmes verseket irt nekem. Mindenféle délutáni programra jártunk suli útán, hogy eggyütt lehessünk. Pl. Fiú focin szurkoltam neki. Lány focin ő nekem. Cseleket tanitott stb.. Iskola discoban ő volt a dj én büszke voltam rá. Főleg amikor feltett egy lassú számot és felkért táncolni. Teszem hozzá semmit "piszkos" gondolatunk nem volt vagy ilyesmi. És mindemelett én még barbie-babáztam. Gyerekkori szerelem volt és nem olyan stilúsban mint amit manapság művelnek a fiatalok. Szerintem a hozzánk hasonló szitű "kapcsolatokkal" nincs gond. A gond akkor van amikor ilyen idősen 1 hónap járás útán már a szexről van szó.

Mi SOHA nem voltunk úgy eggyütt. Sőt mikor előszőr adott egy szájra puszit és a takaritónő pont meglátta hónapokig bevoltam tojva mi lesz, ha anya megtudja... xDDDDD Többet nem is mertem adni neki :DDD

2012. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez, de aranyos utolsó! :D Bárcsak ilyenek lennének a mai fiatalok. :)
2012. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát igen bárcsak ilyenek lennének.

Bár hozzá teszem a "mi időnkben" is sokan olyanok voltak mint a "mai" fiatlok. Ez is hozzájárult, hogy véget érjen a szerelmünk. Kitaláltál azt a pletykát az irigykedők, hogy a 8.os banketen leakar fektetni. Pedig azt sem tudtam még akkor (meg még rá pár évig sem), hogy mi az a szex xDDDD Aztán ebből nagy botrány lett. Meg számon kérés a szűlőktől. Szegény sirva( soha nem sirt am. a suli "vagánya" volt ) mondta az anyjának meg anyának, hogy eszébe sem jutott ilyen ... Ezek útán véget ért a nagy szerelem.

2012. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De en is ilyenre gondoltam mint az a kis tortenet volt amit irtak nem pedig szexrol akartam beszelni eszembe sem jutott.hol itt a gond?a minimax szerintem kisebb gyerekeknek valo de neha neha en is nezem barbizni is szoktam de egyedul unalmas.
2012. okt. 29. 15:19
 16/17 anonim ***** válasza:
mennyi álszent ember van itt!! nem hiszem el hogy 12 évesen egyik válaszadó se gondolt a fiúkra. 12 évesen a legtöbb ember fel van világosítva és igenis van aki tetszik neki. Érdekes hogy itt mindenki. ilyen szűzies életet él...Bocsi az off- ért. ON: nyugodtan járjatok és ismetkedjetek csak ne menj túl messzire ;) 14/L (szűz, nem ribi)
2012. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A 9. válaszolóval értek egyet!! És ezt én is köszönöm neki, mert 12 éves vagyok és totál tetszik a srác és azt mondják a barátaim hogy bejövök neki a szüleimet meg nem zavarja! De csak azért mert tudják hogy rendes te is mutasd be nekik minden áron ha tudják hogy vigyáz rád nem fogja őket zavarni! :)
2012. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!