Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek valakivel, akinek nem igazán tetszik a külseje?

Figyelt kérdés
Nem taszít téged a külseje,de nem is jön be.
2012. okt. 13. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha egyébként jó humora van, és feltalálja magát bármilyen helyzetben (mert én inkább visszahúzódó vagyok), és okos, szóval tetszik a személyisége, és nagyobb eséllyel jönnék össze vele, ha magas, d az arcberendezése annyira nem érdekel, ha ezek megvannak.
2012. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert nem tudnék rágerjedni.
2012. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne párom,hanem társkereső lennék, akkor igen, de ehhez kell a nagyon jó humor, a nagyon magas intelligencia. Ez jóképű férfi esetében is feltétel, én ebbe tudok beleszeretni, utána szokott megtetszeni. Amikor külsőleg varázsolt el valaki, arról kivétel nélkül kiderült, hogy sötét, mint az éjszaka, kb. addig láttam szépnek, ameddig nem bukott ki a dolog.
2012. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja, mert tudod, van olyan az emberben, hogy belső értékek, és ezalatt nem a májat, a vesét és a szívet értem, hanem a pozitív tulajdonságokat, amik megfoghatatlanok és sz*phatatlanok. Tudom, hogy nem divat a mai világban egy nem képernyő-kompatibilis emberrel járni, mert nem menő, de nekem jólesik, ha egy nőnek a száját és az agyát egyszerre ki tudom használni egy kellemes beszélgetéshez.
2012. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!