Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amóta egyetemista vagyok...

Amóta egyetemista vagyok belemenekülök az evésbe, hogy áljak le?

Figyelt kérdés
előéves vagyok jogász szakon.egyik nap alig eszek mert nincs étvágyam másik nap meg amikor hazajövök az egyetemről mindent amit csak találok zabálok már híztam 1kg hogy álljak le? gimiben sosem volt ez velem.

2012. okt. 29. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tehetsz semmit. valószínűleg el fogsz hízni.
2012. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Lány vagy?
2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam csak zacskós levest és zöldségeket,tejtermékeket lehetett találni ilyen célra.Napi 3-4 zsemlét vettem,ha az elfogyott csak a zöldségek maradtak.Eljutottam oda,hogy a zacskós leves gondolatától is rosszul vagyok.

Nálam ez használt csak.

2012. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zabálás helyett szokjál át a szexre.

Az fogyaszt is.

2012. okt. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A zabálás a stressz miatt van és a leválási problémák miatt (anyuka a ludas, persze itt is). Azt teheted, hogy a stresszoldásra elkezdesz rágyúrni. Pl. úszás, futás, kondi, vagy naplóírás, barátnőzés, bulizás, akármi.


Mellette lazítani a madzagon, ami hazaköt. Ritkábban hazajárni, több közös programot csinálni a csoporttársakkal, vagy a koliban/albérletben a többiekkel.


Ha semi sem segít, akkor ifj. pszichiáter vagy pszichológus. (Mielőtt az egész egyetemed gallyra menne.)

2012. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ps: téged felvettek úgy jogász szakra, ilyen helyesírással?! Én jogot végeztem, de akkor még divatban volt a helyesírás is, amikor nekem kellett felvételiznem.
2012. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!