Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Hogy lehet ilyen anyám?

Figyelt kérdés

Amióta élek cigizik.

Mikor terhes volt velem cigizett,és 7,5 hónapra születtam 2 kilósan.

Állandóan minden nap szagolnom kell azt is amit Ő meg amit a nevelőapám szív.

Napi 2 doboz.

Én már mindent csináltam

üvöltöttem vele,szépen kértem de mindig rám hárítja hogy "De te...de te...De te meg..." stb.

A konyha közvetlen a szobám mellett van,és minden nap bejön a szag nekem meg már ettől van sírógörcsöm.

Minden nap szólok már neki,már kiabálok is de azt mondja hogy én ebben a lakásban egy senki vagyok,és egy takonypóc nem fogja neki megszabni mit tehet.

Teljesen kivagyok komolyan.

Még én leszek a hibás.

Már szólni se merek,mert nem hallgat meg hanem elkezd dühögeni,aztán meg rágyújt.

Az Ő szobájukba bezzeg egyik se cigizik.

Mindegyik kijön a szobám elé a konyhába és ott szívja.

A legrosszabb hogy tv van a konyhában szóval egész este ott dekkolnak.

Mindenem büdös.Ha az idióta tesómék megjönnek mint most is akkor 3-an szívják egyszerre nekem meg kuss.

Mit tegyek??,:'(


16/L


2012. okt. 29. 18:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Azt mondja hogy semmi bajom nem lesz ettől

Múltkor elmentem tüdőszűrésre és mikor jöttem haza az eredményekkel akkor röhögve kérdezte meg hogy "na rákos vagy?"

...

2012. okt. 29. 18:56
 2/35 A kérdező kommentje:

Most is szépen kitakarítottam a szobámat amíg nem voltak itthon egész nap

Erre megjönnek és már áll a cigi szag az egész lakásban

Ha a saját szobám ablakát kinyitom akkor elkezd csapkodni meg dobálja magát hogy azonnal csukjam be mert stb. stb....

Pedig bejön a szobámba is a szag.

Ha becsukom az ajtót akkor is

2012. okt. 29. 18:58
 3/35 A kérdező kommentje:

A röhej meg az benne,hogy mikor Ő ennyi idős volt akkor az ő szülei is bent bagóztak és Ő is ugyanígy kiabált az anyjával és ugyanígy hányingere volt reggelente mikor felkelt a cigiszagtól,és mikor most megkérdeztem hogy akkor mért csinálja velem azt mondta nem tudja.

Mert az már régen volt.

2012. okt. 29. 19:00
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak nagyon. Egyelőre szerintem annyit tudsz, hogy magadra zárod az ajtót. Aztán meg első alkalommal elköltözöl koliba, albérletbe. Addig meg ne idegesítsd magad, mert az is árt...
2012. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Dohányosként mondom neked, hogy a szüleid állat nagy taplók. De neked viszont azt kell megértened, hogy a nikotinfüggőség betegség. Minél jobban mondod nekik, annál jobban nem akarják, ugyanis egy bagós csak akkor szokik le, ha saját maga talál rá indokot. Az, hogy ilyen bunkók a szüleid, nem a dohányzáshoz köthető, ez csak egy alap, mert mikor mondod nekik, hogy ne cigizzenek, elkapja őket a pánik, hogy nem gyújthatnak rá. A taplóság nem a nikotintól függ. De te tanulj a hibái(n)kból. Soha ne gyújts rá, mert megbánod.
2012. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Én addig nem bírom ki.

Két évet így nem bírok

Ezen talán az segítene ha valami halálos betegséget diagnoztizálnának nálam.

Akkor talán az eszéhez kapna

2012. okt. 29. 19:08
 7/35 A kérdező kommentje:

Ezek után én SOHA nem fogok.

Szegény gyerekem nem fogom kitenni ennek,mert ez szörnyű

2012. okt. 29. 19:09
 8/35 anonim ***** válasza:
26%
A konfliktuskezelés akkor sikeres, ha egyik fél sem akar nyerni. A következőt javaslom: "Anya, tudod, sokszor mondtam már, hogy nagyon zavar, hogy a füst bejön a szobámba. Kérlek, próbáljunk meg találni olyan megoldást, hogy mindannyiunknak jó legyen."
2012. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

És ne haragudj de ezt nem tudom megérteni

Maguknak csinálták a problémát.

Minek szoktak rá?

Most azért mert neki agybaja van én igyam meg a levét????

2012. okt. 29. 19:10
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A bagós válaszoló vagyok. Annyit tudok ajánlani, mint tűzoltás, hogy létezik olyan illatosító, ami a konnektorba dugva a megfelelő töltettel bizonyos mértékig közömbösíti a dohányszagot. Ha érdekel, privátban megírom a nevét.
2012. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!