Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14éves vagyok és az anyám...

14éves vagyok és az anyám senkinél sem enged ottaludni, még az osztálytársaimnál se. Mit tegyek? Senki nem hiv magához mert tudják, hogy úgyse engednek és már barátaim sincsenek anya meg nevet ezen.

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy 14 éves gyerek még nyugodtan aludhat otthon. Az anyukád pedig azért nevet rajtad, mert azt látja, hogy ész érvekkel úgysem tud jobb belátásra bírni, akkor meg minek strapálja magát. Nehogy azt hidd, hogy te 14 évesen már olyan nagyon felnőtt vagy. Barátaid pedig nem azért nincsenek, mert nem alhatsz náluk, valahol máshol keresd a hibát. Nagyon sok olyan gyerek van, akinek meghatározott időben otthon kell lenn és mégis vannak barátai, buliznak együtt és közös programokat is csinálhatnak. Próbálj önkritikusan a tükörbe nézni, hátha választ kapsz tőle.
2012. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
törödj bele... engem 16 évesen se engedet baránőknél aludni.. rokonnál is csak hosszas könyörgés után
2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
A szülők valahogy nem érzik át, hogy mennyivel másabb ott aludni valakinél, mint ott lenni délután.:[ sokaknak ez a fóbiája
2012. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Anyukádnak teljesen igaza van! Egy 14 éves gyereknek este bőven otthon a helye! Én elhiszem, hogy a többiek már nem hívnak, mert úgysem mehetsz, de nem anyukád a hibás, a többi szülő idióta, hogy ezeket engedi ilyen idős korban. Fel a fejjel mindennek eljön a maga ideje.
2012. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

"Egy 14 éves gyereknek este bőven otthon a helye! "

Átmennek délután 5-kor a barátnőjükhöz, aztán másnap délután hazamegy. Nyilván a csaj szülei nem fogják elengedni őket este, biztonságban lesz. Egy otthonban. Istenem, téged sem fog szeretni a gyereked..

2012. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Én már 9 évesen aludtam haveroknál, tavaly meg idén 1 hétig voltam Balatonon a haverommal és a szüleivel, 1 hetes táborba voltam az osztályommal tavaly Erdélyben, és német táborban Ausztriában. Nem tudom mit nem lehet ezen megengedni.

És nem vagyok egy link kamasz gyerek aki ha nincsenek ott a szülei vedel meg cigizik és a többi.

14/f

2012. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Előző vagyok nem tudom ki volt az a dilettáns aki lepontozta az előttem hozzászólót, pedig teljesen igaza van.
2012. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
75%

Megértem anyukádat, de nem hiszem, hogy miatta nincsenek barátaid. Attól, hogy nem aludhatsz ott másnál, még az osztálytársak, stb. szerethetnek téged reggel 8-tól este 8-ig:)

Az én lányom 13 éves, és sajnos elég rossz tapasztalataim vannak a barátnők szüleivel kapcsolatban. pl. A lányom barátnője közölte a szüleivel, hogy ő nem akar nyaralni menni velük egy hétre Horvátországba!! Erre mit csináltak a szülők?? 7 napra felügyelet nélkül itthon hagyták a lányukat!! Na, azóta az én gyermekem sem aludt ott másnál!

2012. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Gratulálok annak aki engem is lepontozott örüljön magának.

Furcsa hogy a Politika kategóriában is van olyan hogy mindig a fideszeseket pontozzák le néha meg épp ellenkezőleg, az ellenzékieket, baloldaliakat.

14/f

2012. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

" 7 napra felügyelet nélkül itthon hagyták a lányukat!! "

És? Én 15 éves vagyok, és lassan 1,5 hete itthon vagyok egyedül, és leszek még 2 hétig, mert Anyunak a munka miatt el kellett utaznia, és senkire nem tudott bízni. Köszönöm szépen, jól vagyok, főzni, mosni, takarítani tudok, a ház még sosem ragyogott úgy mint ahogy eddig. Meg kell bízni a gyerekekben, ki kell bennük alakítani a felelősségérzetet, meg kell őket tanítani az életre, így ha 19-20 évesen elhagyom a szülői házat én sem fogom felakasztani magam tehetetlenségemben és ijedtemben.

Az ilyen szülők gyerekeiből lesznek olyanok, akik a 18.szülinapjukon az első adandó alkalommal lelépnek drogozni, megdugatják magukat a fél világgal, és eszükben sem lesz visszamenni a szülőkhöz, mert annyira élvezik a szabadságot.

Gyereknevelés...rosszul csinálod!

2012. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!