Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttalvás, összeköltözés,...

Együttalvás, összeköltözés, hatalmas szerelem és bonyodalom. Mit tanácsoltok, ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Édesapámmal élek egy egyszobás lakásban.A barátommal másfél éve vagyok együtt, nagyon szeretjük egymást. Édesapámnak volt eddig egy kapcsolata, így kedden és hétvégén mindig elment a barátnőjéhez, mi pedig ilyenkor együtt tudtunk aludni nálunk.


Most viszont szakítottak és nem tudunk majd hova menni. A barátom Édesapja azt a heti egy alkalmat sem nagyon szívlelte amikor náluk aludtam, mondván nem tud felszabadulni. Pedig egy szobában voltunk csak és ő amúgy is csak sokszor késő este ért haza. Amiben tudtam segítettem.


Felmerült az összeköltözés de albérletbe nem mennénk szívesen mert én már örököltem egy házat(meghalt Édesanyám, aki egyedül nevelt) és nem szívesen fizetnék ide is meg oda is. Egy házat pedig diákmunkával fent sem tudnánk tartani, arról nem is beszélve, mi lenne ha valami elromlik.


Mit tanácsoltok? Okoskodók és rosszindulatúak kerüljenek! Köszönöm!


Mindketten 21 évesek vagyunk.



2012. okt. 29. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha van egy házad, miért nem költözöl oda? Akkor is fenn kell tartani, ha üresen áll!
2012. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És édesapáddal együtt nem költöznétek a házba? Vagy az is egy szobás? Neki egyébként semmi köze ahhoz a házhoz?
2012. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs fogyasztás, minden ki van kapcsolva, le van engedve, vissza van mondva. Minimálisat kell csak fizteni, de pont annyit, hogy már ne férjen bele albérlet.
2012. okt. 29. 21:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne apukámmal a házba költözés, de elváltak voltak és nem volt jó a kapcsolatuk anyukámmal, nem jönne, megvan a saját lakása.
2012. okt. 29. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
És ha a házat bérbe adnátok albérletnek, a költségeket fizetik az ottlakók plusz valamennyit még kértek érte, ti meg mentek egy olcsó albérletbe.
2012. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ötössel értek egyet.
2012. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszönöm! :) Esetleg valakinek valamilyen más?
2012. okt. 29. 21:44
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Egy házat nem tudnál fenntartani, de albérletet igen??? Aztán azt hogy? :DDDD Az albi+rezsi tuti több, mint a ház fenntartása.


Ja, te ne költözz sehova bakker..

2012. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Nagy hiba volt, kikapcsoltatni mindent. Akkora bekapcsolási díjat kell majd fizetned, hogy csak nézel.
2012. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sem teljesen világos. Van egy házad, ami a tiéd és idejössz megkérdezni, hogy hogyan költözzetek össze a barátoddal?:) Nem értem, mi a kérdés a továbbiakban:D
2012. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!