Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik volt életetek...

Nektek melyik volt életetek során az a pillanat, amikor a legőszintébben sírtatok egyet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán a nagymamám halálakor!Őt szerettem a legjobban!
2012. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én is Mamám halálakor...:(
2012. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok ilyen volt,mert amikor valami bajom van,akkor sírok.
2012. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elvesztettem a kisbabámat, még mielőtt megszületett.
2012. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Amikor realizáltam, hogy az egész családom egy haszonleső sz@r, az egy ember akit szeretek nem lehet velem, és a rossz anyagi körülményeim miatt el fogom pocsékolni az egy dolgot ami megadatott nekem, az eszem.

De egyben akkor meg is ráztam magam, hogy azért is megmutatom. Most egyetemre járok, dolgozok, próbálok teljesen független lenni, és ha éheznem kell is, de végigcsinálom ezt a pár évet, és sikeres ember leszek.

2012. okt. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ötvenkét éves kort megérve, ha össze tudnám számolni, már bizony rengetegszer sírtam. De mind őszinte volt. Nem volt őszintébb vagy kevésbé őszinte. Volt hosszabb, volt rövidebb, hüppögősebb vagy zokogósabb, de mindegyik megfelelt annak az érzésnek, ami kiváltotta, vagy az örömöm, vagy a bánatom. Nem kellett egyikre sem rájátszanom.
2012. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Mikor a kutyám balesetet szenvedett és a karjaim között halt meg az orvosi rendelőben.

A következő pedig akkor lesz mikor bemondja a média: lemondott Orbán Viktor és csicskás társasága. Ebben az esetben viszont örömömbe fogok sírni!

2012. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik sírásom őszinte volt a gyerekkori hisztisírást leszámítva.
2012. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekkori legjobb barátom elvesztése volt eddig a legfájóbb...napokig megállás nélkül sírtam, kivéve azt az egy-két óra alvást...fogalmam sincs, hogyan tudott kijönni belőlem annyi könny...
2012. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mikor anyukám 5 hónap szenvedés után a szemem láttára halt meg. Megkönnyebbültem,hogy nem szenved tovább, de a szívem is majd megszakadt, akkor döbbentem rá, hogy nem lesz többé...
2012. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!