Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik volt életetek...

Nektek melyik volt életetek során az a pillanat, amikor a legőszintébben sírtatok egyet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amikor az utolsó államvizsgám (jogász vagyok) jegyét megtudtam, leültem egy padra és zokogtam 10 percet. 5 nagyon nehéz évnek lett vége. Mondjuk a sírásban az is közrejátszott, hogy 3 hónapig energiaitalon, koffeintablettán és csokin éltem, így a szervezetem a padlón volt.
2012. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Amikor apa meghalt.

16L

2012. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Minden sírásom őszinte.

Most sírtam nemrég, mert munkanélküli vagyok, olyan fogfájásom volt, hogy azt hittem belehalok és megint páromat kell pénzzel legombolnom, hogy megcsináltassam...

(TB-s fogdoki soha többet, rosszul tömött, fogamat is letörte, és bunkó volt...)

2012. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kitartás mindenkinek :)

Köszi a válaszokat! Zöld ment :)

2012. okt. 30. 16:18
 15/19 anonim ***** válasza:

minden sírásom őszinte volt. legalábbis ami felnőtt koromban történt.

a legjobban a nagyszüleim halála rázott meg. 2 hónap különbséggel hagytak itt minket. a nagyim halála után pár napig az sem zavart volna, ha meghalok. biciklivel átmentem a piroson és hasonlók.


amúgy nem vagyok egy bőgőmasina, nem használom eszközként a sírást. leginkább egyedül szeretek bőgni, mert utálom mikor kérdezgetik mi bajom...

2012. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
ma.
2012. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam, hogy a szuleim es a nagyim meg haltak. Egyutt egy balesetben. Nem sok mindenre emlekszem azokbol a napokbol, mert a rendorok akik kijottek hogy kozoljek a rossz hirt, kihivtak a mentoket olyan rosszuk lettem es par napig ki sem engedtek.
2012. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok őszintétlenül sírni. Ha sírok(mert nagyon ritkán sírok, és csak ott ahol senki nem lát) az mindig szívből jön.
2012. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Arnold901005 ***** válasza:

Mindig őszinték a könnyeim. Már amikor jönnek, mert eléggé bennem reked minden, akkor is, ha nagyon fáj.


De pár példa:


Gyászomban, tehetetlenségemben, valamint 3 nappal ezelőtt, mikor kontrollon voltam és nagyon rossz dolgokat mondott az orvos. Persze nem előtte zuhantam össze. :P

2013. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!