Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek ebben a helyzet...

Mi tévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyukám egyedül nevel,mivel apukám kisebb koromban meghalt.Nagyon rossz viszonyban vagynk,szinte nem is beszélünk,vagyha igen,akkor állandóan csak meggyanúsít vagy kritizál és én ezt már nem tudom elviselni.Bármit teszek,sose ismeri el,hogy jól csináltam-e,mindig csak a rosszat látja bennem és akkor csodálkozik,hogy nem szeretek otthon lenni.Sokszor hozzám vágja,hogy minek jöttem haza,meg miért nem költözök inkább el otthonról,ha ennyire nem szeretek otthon lakni.Mégis mit csináljak?Még két évet nem fogok így kibírni.16/l

Bocsi,ha hosszú lett.


2012. okt. 30. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami rokonod, akihez odaköltözhetsz? Amúgy anyukádat már kérdezted, hogy ha ilyen, akkor minek kellett neki gyerek?
2012. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát,a mi családunk helyzete is elég speciális.A közelben egy rokonunk sincs szint,vagy csak én nem ismerem őket.de akiket ismerek azok Angliában,Ausztráliában meg az Államokban élnek.Állítólag az a baja velem,hogy rombolom magam,mikor ez egyátalán nincs is így.Persze nem mondom,hogy szentéletű vagyok,de csak egyszer vagyok fiatal,és semmi olyat nem tettem/teszek,amivel csak ártok akár magamnak,akár másnak..
2012. okt. 30. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Mégis, mire mondja azt hogy rombolod magad?
2012. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát,hall rólam pletykákat,és inkább azoknak hisz,mint nekem,vagy például,hogy inni mertem 3 korty sört.Múltkor azért volt balhé,mert a legjobb barátnőmnek hazahoztam a vízipipáját,hogy ne mindig ő cipelje.Ő megtalálta,egyből azt gondolta,hogy tuti füvezek és kidobta a vízipipát mindenestül,ami nem is az enyém volt.
2012. okt. 30. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a vízipipás dolog azért tényleg gyanús, nem hibáztatom. És miféle pletykákat hall rólad?
2012. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó,lehet,hogy gyanús,de megkérdezhetett volna,mielőtt levonja a látottakból a következtetést.Hát,mondjuk az ismerősei látnak az utcán egy sráccal(mivel több fiú haverom van,mint lány)aztán találják ki a sok baromságot,és nekik hisz,mert a barátaim többségét nem is ismeri.
2012. okt. 30. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem probaltad ezeket megbeszelni vele nyugodtan? En szerintem meg lehet oldani es meg lehet beszelni!
2012. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
koleszba nem enged? vagy vannak olyan barátaid akik befogadnának? vagy 2 évet vársz, aztán se szó, se beszéd elmész. az nem olyan sok, túl lehet élni, ha addig nem fog kidobni...
2012. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó látnak az utcán egy sráccal. De mi a pletyka?
2012. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es!Szerinted melyik haver családja fogja eltartani?Nagyon hamar oda vágjátok ám költözz el.Nos ez nem igy működik.16éves az anyja felel érte.látod te magad írod rombolod magad .mert mikor élj ha nem most.Bele gondoltál már anyád helyzetébe?Egyedül nevel 1szer már elvesztett valakit akit szeretett az apádat.Eszedbe jut ő mit kínlódik miattad érted veled?Mi a baj azzal félt és számon kér.Egyengeti az utadat.Pont érted.Ingerlékeny dühős,esetleg mérgében mond olyant amit ő is megbán.De te foglalkozol vele mi van?Egy lázadó kamasz megvan gyöződve róla mind az tökéletes amit ő a kis agyával ki gondol.Nem szeretsz otthon lenni,csak magadra gondolsz,csak te és te.Egy embert már te is el veszitettél,anyádat már ne akard.Egy anya lánya kapcsolat csak úgy működik ha te is alkalmazkodsz.Talán ha nem csak a hibáit látnád(ami szerintem féltés a részérő)hanem az ő helyzetét is probálnád megérteni akkor lehetne jó is a kapcsolatotok.Rosszat neked nem akar.Ha nem szeretne nem érdekelné mi van veled,meg tehette volna apád halála után lekoccol téged.De ő nem tette.Mert anya, és neked akar jót.Haverod lehet millió és az életbe se fogsz lemaradni semmiről.Addig szeresd maradj anyáddal amig teheted.Eljőn az idő mennél de nem lesz kihez.Na akkor maradsz igazán árva!
2012. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!