Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek bunkó és...

Hogyan ne legyek bunkó és fukar ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő. Van 1 barátnőm, akivel régen elég sokat lógtunk együtt, de az utóbbi időben egyre kevesebbet. Sokat segítettem neki a tanulásban, de élveztem, semmit nem kértem cserébe. A szülinapjára rendeztem egy bulit, sok emberrel. Elég költséges volt, de nem bántam meg, mert jól érezte magát. Az én szülinapomra kaptam egy 500Ft-os kis könyvet. Jó nem törődtem vele, de hasonló történt karácsonykor. A szülinapja megint közeledik. Van egy másik jó barátnője, aki versengeni akar velem, az ajándékok és a meglepetés tekintetében.

Azt kérte, hogy rendezzek már megint egy bulit, esetleg ő is segít és menjünk el abba az étterembe, ahol tesóm dolgozik. (Egyszer elmentem a szülinapossal és nem kellett fizetni) Hívassak már meg 4 embert és majd tesóm állja a számlát. Eléggé kiakadtam ezen, hisz elég régóta nem beszéltünk, bezzeg ilyenkor az eszükbe jutok.

Hogyan csináljam, hogy ne tűnjek fukarnak, se bunkónak?


2012. aug. 11. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy őszintén elmondod,hogy mit gondolsz a helyzetről.Hiszen az ilyen nem igazi barát,nem vesztesz semmit ha nem foglalkozik többé veled.
2012. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!