Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti Párotok is elszokott menni...

Ti Párotok is elszokott menni szórakozni, iszogatni haverokkal? Mit szóltok hozzá? Nem zavar Titeket?

Figyelt kérdés
Persze, miért ne mehetne el, de mégis van olyan ok amiért nem szeretitek? esetleg feltételek, hogy menjen el és hogy jöjjön haza?
2012. okt. 30. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem megy el.
2012. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem néha a barátaira is kell időt szakítania,ezért megelégszem azzal,ha szól róla,hogy hova megy,és mettől meddig lesz ott nagyjából.
2012. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Enyém sem megy el. Ha küldeném sem menne, hanem megkérdezné, hogy miért akarom én őt eltenni az útból. :-)
2012. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem szokott. Iszogatni egyáltalán nem, nem is szereti az alkoholt. A haverokkal meg ha elmegyünk valahova, együtt megyünk, közös baráti körünk van. De a barátokkal is mindig jön a párjuk, olyan társaság vagyunk, ahol nem nagyon szokott külön lány, vagy fiú buli lenni.
2012. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

El szoktam engedni, igaz ő ritkán jár mert sokat dolgozik, pénteken nagyon fáradt szokott lenni akkor ő csak aludni akar vagy itthon pihenni, ami érthető is, és velem lenni, ha akkor nem délutános vagyok:)

A barátaival szombatonként szoktak elmenni szórakozni, vagy fociznak egyet, vagy beülnek valahová. Én ritkán tartok velük mert ott szinte csak ők vannak a barátai sem viszik magukkal a párjukat vagy valami. De a barátom is ugyanúgy elenged engem is, legtöbbször amikor itthon vagyok mert én csak 3 hetente megyek el valahová vagy 2 hetente max akkor is úgy mondja hogy menjek kapcsolódjak ki egy kicsit, mert nem akarja hogy a 4 fal között becsavarodjak, pedig semmi bajom nincs mert szeretek itthon ülni néha egyedül és el lenni. De nálunk ez így működik, teljesen jó ez így nekünk.

2012. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy klikkesednek egyes párok, mások pedig koedukáltan jönnek össze.

Én jobban preferálom, ha lányok-fiúk vegyesen.

Bár nem egyszer volt részem fiús buli(k)ban, de az valami alpári, amit leművelnek...

Így inkább csak Őt engedem, de félek: sokszor észre veszem, hogy kifejezetten bunkó és pofátlan pár napig, a találkozók után, és mikor rászólok vagy rákérdezek, hogy észreveszik-e magát, csak néz ki a fejéből, észre se veszi. Nekem ezért vannak fenntartásaim, de hát nem szabhatom meg kikkel és mennyit legyen együtt, hasonszőrüekkel barátkozik mindenki.

2012. okt. 30. 22:23
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

"esetleg feltételek, hogy menjen el és hogy jöjjön haza?"


Nem azért de te most gyereket nevelsz vagy egy veled egyenrangú pasival jársz?

2012. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor nem is az a kérdés, hogy menjen-e a barátaival szórakozni, mert gondolom, neked sem az a problémád, hogy pár órát távol van. Az viszont nekem sem tetszene, ha kifejezetten bunkón viselkedne. Az pedig, hogy nem is érti, miről beszélsz, amikor ezt megemlíted, nekem betenné a kaput. :-(
2012. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
elképesztő, hogy tudnak következtetni az emberek egy ismeretlenről, egy kérdésből.
2012. okt. 30. 22:30
 10/22 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez is 2 emberen múlik.

A volt páromnál nem zavart ha elment egyedül is kikapcsolódni. Igazából egy nagy baráti körünk volt fiú, lányok vegyesen. Legtöbször közös házibulik voltak és eggyütt mentünk. De ha a srácok épp kan bulit csaptak pókereztek vagy ehez hasonlók akkor én a csajokkal elütöttem az időt. Soha nem volt ilyesmiből probléma egyetlen egyszer sem.

A jelenlegi párommal ez elképzelhetetlen.

Mindent eggyütt. Engem ez nem is zavar mind addig amig ezt a feltételt nem csak elvárja, hanem be is tartja.

2012. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!