Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akármibe fogok, a tesóm is...

Akármibe fogok, a tesóm is csinálni akarja. Elhasználja a dolgaimat, az én pénzem megy rá, és zavar a dolog, de most mit tegyek, ne adjak neki? Akkor én leszek a zsugori.

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval gyerekként elég szegények voltunk, tesóm jóval később született. Mindig nagyon vigyáztam a dolgaimra, mindent megőriztem, becsültem. Ő más, könnyelműbb, amolyan : "majd veszünk mésikat" hozzáállással. Saját keresetem van, és magam veszem a dolgaimat, de ő meg mindenben osztozik velem a dogaiban. És zavar, lehet azért, mert más körülmények közt nőttünk fel, nem tudom.
2012. okt. 7. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj neki ,beszéljétek meg.Esetleg említsd meg neki hogy szálljon be a felével ha ő is szeretné csinálni.Már felnőtt vagy ,te dolgozol meg érte.Nem kell örökké mindent megosztani a tesókkal.
2012. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zárd be a szobád ne adj neki
2012. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, megteheted hogy nem adod oda azt amit nem akarsz.
2012. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!