Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúm túl 'lányos' lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm túl 'lányos' lánynak hisz, fiúk titeket miért zavar ha a barátnőtök szeretnek veletek öldöklős meg autós játékokat játszani amit a haverokkal szoktatok?

Figyelt kérdés
Unom már hogy talán a magasságom miatt (153cm) és amiatt hogy lány vagyok, mindenki azt hiszi hogy nagyon lányos is. Szeretem a lányos dolgokat, sírni egy filmen stb, de ugyanúgy imádom a star wars-t a gyűrűk urát és minden véres meg űrhajós meg lövöldözős filmet, multkor kölcsön is kértem tőle egy űrhajós háborús filmet, de rögtön azzal jött hogy nekem az nem fog tetszeni. Imádom a videójátékokat a katonásak meg az autósak a kedvenceim, a barátaival mindig játszik, de velem soha, hiába mondtam neki sokszor hogy szeretnék. Szeretem a csípős dolgokat, de a barátom nem akar velem csípős pizzát rendelni, mert szerinte attól én meghalnék kb, pedig mondtam hogy kérjen olyat. Boldog lennék én akkor is ha egy üveg sör társaságában megnézhetnék vele egy meccset. Mit tegyek hogy ezeket meg is tudjam csinálni vele? Unom már hogy kislányosnak néznek.
2011. júl. 6. 00:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele.. mi mást tudnál tenni??? ugyanezt mond el neki.
2011. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
legyél meggyőzőbb,és akaratosabb:D
2011. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
pont egy ilyen lányt keresek. haha :D
2011. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hagyd el!
2011. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön be, ha a barátnője olyan, mint a haverjai. Lehet, hogy szerinted nem így van, de attól még ő lehet, hogy így látja/látná.
2011. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. :D Én barátom szeret velem kockulni. :D Bár én nem vagyok ennyire fiús, pedig fiús vagyok. :D
2011. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
El akarja különíteni a barátnő szerepet a haver szereptől. Férfinak akarja érezni magát melletted, ehhez az kell, hogy te törékeny lány legyél. Egyébként én se értem. Én szoktam barátommal meccset nézni is, kockulni is (bár lehet játszani azért se szeretne, nehogymár kikapjon egy lánytól :D barátomon is látom, hogy szétrobbantaná a monitort a tekintetével, ha gólt kap :P ), és azt is megszokta, hogy ő nem tudja megenni a pizzám felét, mert tüzet okád tőle, mondjuk ő eleve nem gondolt csajosnak, tudta, hogy a romantikus filmeket is hamarabb kb nézi meg ő, mint én stb. már amikor összejöttünk. De én meg magas vagyok, nőies alkatú, és nőiesen öltözködök, felső- és alsóruházatot tekintve is :) Nem tudom, hogy tudod rászoktatni erre a kettősségre, nálunk ez magától kialakult.
2011. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is imádom a csípős dolgokat, de én amilyen meredek csípőset zabálok, szerintem ordítanál.
2011. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

első pár válaszolónak: már mondtam neki többször és mintha meg se hallotta volna :O barátaival midnig azt csinálják hogy leülnek a gép elé, ha csak egy gép van akkor mondjuk mondja hogy hogy könnyebb, merről menjen. Egyszer én is leültem vele játsznni, de úgy örülnék ha néha a barátja is lehetnék. Mert szeretném ha velem is ki tudna olyan szinten kapcsolódni.

4. válaszolónak. gratulálok az érettségedhez, valószínű ha valami nem tetszik egy fiúban rögtön elhagyom. Akkor sose lenne senkim, egy részt, más rész meg szerelmes vagyok belé szóval semmiért nem tudnám elhagyni főleg nem ilyenért.


Amúgy lehet tényleg ez a baj. nem szeretne úgy tekinteni rám mint a haverjára. Meg is mondta nekem hogy rám sose fog tudni úgy tekinteni. De én örülnék neki ha nem csak társak lennénk és szerelmesek hanem barátok is. :/

2011. júl. 6. 00:37
 10/18 A kérdező kommentje:
ő biztos nem attól aggódik hogy kikap vagy nem tudja megenni a pizzát. mivel a barátom meg nagyon nagyon férfias úgyhogy ezzel nincs baj, hogy ettől félne :) Mert az egy dolog h én iylen pici törékeny vagyok, ő már 194cm és elég jóvágású ;) úgyhogy azzal biztos nem lenne baja.
2011. júl. 6. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!