Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám szégyelli, hogy olyan...

Apám szégyelli, hogy olyan lánya van, mint én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok... Alkoholista szüleim vannak, gyámság alatt voltam sokat bántottak/ bántanak a szüleim és elvesztettem az egyetlen és legjobb barátnőmet... :'( ezek következtében depressziós lettem amit gyógyszerekkel kezelnek... emellett dohányzok már jó ideje... néhány napja azonban szembesűlnöm kellett vele, hogy a saját apám szégyell engem... nem mehetek oda hozzá ha valamelyik haverjával/barátjával van és a munkahelyén is letagadta, hogy a lánya vagyok... be kellett vinnem neki valamit és amikor megkérdezték tőle, hogy ki vagyok, csak annyit mondott, hogy semmi közük hozzá... miután haza jött közölte velem, hogy nem akarta, hogy megtudják, hogy cigizek illetve, hogy a lánya vagyok, mert szégyell engem... szégyelli, hogy ilyen lánya van... :( ez nagyon rosszul esik... mit tegyek?

2012. okt. 31. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Tehát az apád alkoholista, és bántott kiskorodban, amitől depressziós lettél. Valószínűleg azt szégyelli , amit eddig veled csinált, de magának se vallja be, mert sokkal könyebb áthárítani a felelősséget. Amit veled csinált 18 éves korodig - amíg ő volt a gyámod, azért Ő a felelős és szégyellheti is magát. Amit viszont Te most 20 évesen csinálsz, az a Te felelősséged egyedül. Mindig dönts a legjobb belátásod szerint, ne hagyd, hogy bárki befolyásoljon.nNem mondom, hogy költözz el, biztos van rá okod, hogy még nem tetted meg eddig, de ez lenne a legjobb megoldás.
2012. okt. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő az alkoholista bántalmazó és téged szégyell?!Ez a szánalmas...ne foglalkozz vele,nem érdemli meg!
2012. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kerlek menj el pszichologushoz mielott az idiota szuleid vegleg eltorzitjak a szemelyiseged a viselkedesukkel. ez nem oldhato meg ilyen egyszeruen par komment utjan
2012. okt. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alkesz apád szégyell téged? Téged meg ez bánt? Te nem szégyelled őt? Azért ez kritikán aluli! Nem hogy örülne, hogy egyáltalán szóba állsz vele!
2012. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell a hülyék véleményével túl sokat foglalkozni, ha szégyell, hát szégyell... futólag biztosítsd róla, hogy az érzés kölcsönös, oszt jól van...
2012. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy elkotródnék a közeléből!...
2012. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!