Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányingerem van a családomtól....

Hányingerem van a családomtól. én szégyellem magam. Hogyan tegyem túl magam rajta vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy apu mióta csak együtt van anyuval csalja, de neki kell anyu. Neki jó így. Anyu persze erről semmit nem tud és persze én se mondhatom el mert apunak megígértem na meg persze amúgy se mondanám el mert tudom hogy anyunak mennyire fájna és mik lennének. Akkor anyu tényleg olyan őszintének tűnt meg minden sajnáltam, lelkiismeret furdolásom volt mert én tudom ő meg nem. Erre apu mondja hogy az egész azért van mert mikor ők összejöttek minden oké volt majd mikor anyu 18 éves lett jóba lett egy 38 éves csávóval akit persze mama erőltetett rá mert annak volt pénze apunak meg nem. Elvileg tán anyu terhes lett tőle és elvetette a gyereket de ezt nem tudja apu biztosan mert anyu tagadja, aztán már apu menyasszonya volt és apu bement a katonasághoz anyu meg otthagyta egy másik csávóért, persze ezt is mama akarta. Majd mikor apu hazajött kibékültek.

Mama utálta aput , apu meg annyit csalódott akkor meg minden hogy elvette anyut de megfogadta akárhány nőt megtud azt meg is fogja.. és ezek közt van egy csomó idegen de van pl közte olyan akit ismerek és még családtag is

pl. unokatestvérem, és sorolhatnám. Na és persze nagyanyám ... hogy tehette ő is a saját lánya férjével?

Undorítóak, utálom az egész családom. Rosszabbak mint a sátoros c*gányok!!

Szégyellem magam az egész családom miatt, nekem van lelkiismeret furdolásom mert én tudom....


(Kérlek hagyjatok a bunkó kommentárokkal, k*rvára nem vicces...nekem nem)


2012. okt. 31. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyen hányingered.Mindezek ellenére gondolom tisztességben felneveltek. Hidd el,annak se jobb, akinek a szülei nem csalják egymást hanem ütik verik egymást. Ők így élnek.Nem kell, hogy büszke legyél rájuk. Legyen ez egy elrettentőpélda előtted, de azért ne keseredj nagyon bele. Ne utáld őket.
2012. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nézd Kérdező, nekik így alakult az életük, sajnálatos, de ez van. Ha ebből tanultak, és téged már úgy nevelnek, hogy ne ilyen életed legyen - pl. tiszteletben tartják a döntésedet, és nem szólnak bele a párválasztásodba nagyon nyomós különös ok nélkül - akkor semmi okod szégyellni vagy haragudni.
2012. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
hát azért ez durva, hogy családon belül..:S
2012. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Felnőtt nőként mondom. Ha az apád ilyen szoknyapecér akkor hidd el nekem hogy anyád már réges régen tudja hogy megcsalja őt rendszeresen. Egyszerűen csak homokba dugja a fejét, és úgy van vele, hogy így is jó.. A biztos háttér megvan, a lakás megvan, a férj meg hiába kúrogat félre mégiscsak őt szereti. Mert visszajön.. Anyud ezt az életet fogadta el. Mivel nincs semmi magabiztosság anyudban így elfogadja ezt a fajta életet is. Ahogy elfogadta a nagyid döntését is.

Nem kell aggódnod. Szépen leélik így az életüket, és amikor már apádnak sem fog állni a jegenyefa, és lecsillapszik, akkor öreg papaként és mamaként csendesen ellesznek ketten..

2012. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én egyszer szóhoz se tudok jutni. Ez egy kicsit durva. Apád ha igazán szeretné anyádat nem tenne ilyent, már csak tiszteletből sem. Ami volt a házasságuk előtt, az volt és azon túl kellene esni, ha másképp nem megy, akkor megtárgyalni. Miért vette el akkor anyádat feleségül, azért, hogy csúfot üzzön a háta mögött belőle. A bosszú soha nem szül jót(ha bosszúból teszi). És apád igy jól érzi magát lelkileg, az, hogy férejár megnyugtatja Őt lelkileg a régi sérelmekért? Ezt kérdezd meg tőle? Nagyanyádat pedig jellemezni se tudom... Legalább megismered a rokonságod és tudod kitől mit várjál el. Szerintem te semmiképp ne avatkoz közbe, mármint olyan értelemben, hogy megmond édesanyádnak, viszont apáddal beszélhetnél és magyarázd meg neki, hogy ez nem megoldás a régi sérelmekért és mond meg, hogy ez neked mennyire fáj. Őszintén sajnálom a helyzetedet és megértem, hogy szégyeled magad, mivel a te erkölcsi értékeid magasabb szinten állnak mind az övék.
2012. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amit ajanlani tudok TE ne igy akarj elni legyen ez egy elrettento negativ pelda az eletre.

probalj meg egy szep kapcsolatot kialakitani es a sajat erkolcsi rended szerint elni.

A ferjem egy borzaszto csaladbol szarmazik neki az az ellenpelda o semmi keppen nem akar olyan lenni mint az apja!! Ettol o egy jo apa es jo ferj lett mert egesz eleteben igyekezett elkerulni olyan emberre valni mint az apja.Tegy te is igy.

2012. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minek vette el anyádat?ha szerette volna nem csalja fűvel fával,és anyád biztos nem hülye ne vette volna észre.Micsoda ócska szöveg megfogadta...és neked ezt ő mesélte,lerombolva anyád tekintélyét előtted.Mintha neked nagy közöd lenne anyád múltjához.Itt aki szégyellheti magát az apád.Meg öreganyád)Én a helyedbe azért megkérdezném anyut már a tisztán látás végett is...
2012. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én próbáltam már apuval beszélni de ő teljesen jól érzi így magát. Nagyanyám meg áprilisba meghalt, én nagyon szerettem tényleg nagyon, de mióta ezt tudom csak undorral tekintek rá. Rákos lett anyu ápolgatta, belenkázta stb. Mai napig siratja, minden áldott nap kint van nála a temetőbe, mit sem sejtve.. szegény ha tudná, hogy valójában milyen anyja volt.


Én meg itt vagyok 21 évesen és a tökéletesnek hitt életem egy csapásra szertefoszlik. A minta férjnek látszó apámról ilyeneket kell megtudnom? talán anyu is csinált annak idején rosszat....de az több mint 21 éve volt, miért kell eddig büntetni? Ő szereti a férjét, csodálattal beszél róla és ha tudná hogy a háta mögött meg kiröhögik.... Én nagyon szeretem aput de ez már sok.

Kíváncsiskodok meg kérdezek mert mindent tudni akarok most már, de minél többet tudok meg egyre kevésbé birom lelkileg. Annyi titok, rejtély nyomja a lelkem hogy már nem bírom. A párom mellettem van, de mit tud segíteni rajtam azon kívül hogy meghallgat?....semmit!!

2012. okt. 31. 13:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak én érzek itt némi ellentmondást?


"majd mikor anyu 18 éves lett jóba lett egy 38 éves csávóval akit persze mama erőltetett rá mert annak volt pénze apunak meg nem. Elvileg tán anyu terhes lett tőle és elvetette a gyereket de ezt nem tudja apu biztosan mert anyu tagadja, aztán már apu menyasszonya volt és apu bement a katonasághoz anyu meg otthagyta egy másik csávóért, persze ezt is mama akarta."


kontra


"Mai napig siratja, minden áldott nap kint van nála a temetőbe, mit sem sejtve.. szegény ha tudná, hogy valójában milyen anyja volt."


Szóval miért, a kérdésben leírtak nem teszik számára tök egyértelművé, hogy milyen anyja volt???

2012. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak ő tudja mit érez az anyja iránt. Csinált rosszat az anyja de csak az anyja. Én is így érzek apám iránt....
2012. okt. 31. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!